X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Jeden z nas". Filmowy esej o Krzysztofie Zaleskim

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2018 09:00
- Chciałbym, żeby ten dokument miał formę potarganą, żeby nie był linearną opowieścią, ale raczej zbiorem rozdziałów podzielonych na problemy - mówił w Dwójce reżyser Andrzej Titkow, który tworzy film o wybitnym aktorze, scenarzyście i byłym dyrektorze Dwójki.
Audio
  • "Jeden z nas". Filmowy esej o Krzysztofie Zaleskim (Poranek Dwójki)

Tytuł filmu "Jeden z nas" sugeruje już pewien portret, jaki twórca chce nakreślić w swoim dokumencie. - Chciałem w ten sposób podkreślić, że przy wszystkich swoich umiejętnościach Krzysztof Zaleski był zwykłym człowiekiem, który umiał się kontaktować z ludźmi i miał wielu przyjaciół nie tylko w sferach artystycznych. W ten sposób chciałem, żeby ten film miał pieczęć intymności - wyjaśniał Andrzej Titkow.

Krzysztof Zaleski 1200.jpg
Krzysztof Zaleski. Wspomnienia byłego dyrektora Dwójki

Gość "Poranka Dwójki" dodał, że poprzez opowieść o Krzysztofie Zaleskim będzie chciał też opowiedzieć o pewnej generacji, która działając w różnych dziedzinach, miała poczucie wspólnej misji. Więcej na ten temat w nagraniu audycji.

Inicjatorem powstania filmu jest Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, który obecnie prowadzi zbiórkę środków na realizację tego dokumentu.

***

Prowadził: Paweł Siwek

Gość: Andrzej Titkow (reżyser)

Data emisji: 13.11.2018

Godzina emisji: 8.30

Materiał został opublikowany w audycji "Poranek Dwójki".

bch/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Przyjaciele o Krzysztofie Zaleskim

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2018 09:20
3 września 70. urodziny obchodziłby wybitny reżyser, a także aktor filmowy i dyrektor Dwójki. W audycji "Zapiski ze współczesności" wspominaliśmy tę niezwykłą postać.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maciej Englert: jedyną wadą Krzysztofa Zaleskiego była niecierpliwość

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2018 18:00
- Był człowiekiem teatru bardzo skrupulatnym. Tak długo oglądał swoje przedstawienie i tak długo je poprawiał, że w końcu zaczynał je skracać, bo tracił cierpliwość do dalszych zmian – mówił w Dwójce znany reżyser.
rozwiń zwiń