Rafał Zawierucha o pracy w Hollywood: róbmy swoje

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2020 09:40
- Hollywood staje się globalną wioską. Jest potrzebna nowa energia i nowa fala ludzi, którzy będą zmieniali ten świat. Śmiało możemy zdobywać Hollywood na nowo – mówił w "Poranku Dwójki" aktor Rafał Zawierucha.
Audio
  • Rozmowa z aktorem Rafałem Zawieruchą o jego pracy w Hollywood (Poranek Dwójki/Dwójka)
Rafał Zawierucha w Hollywood
Rafał Zawierucha w HollywoodFoto: shutterstock/Ovidiu Hrubaru

Polski aktor, znany między innymi z filmów "Jack Strong" i "Obywatel", został zaproszony do współpracy przy filmie "Pewnego razu... w Hollywood" przez Quentina Tarantino. O wrażeniach z pracy w mekce światowego kina rozmawiał z nim korespondent Polskiego Radia, Jan Pachlowski.

- Uważam, że trzeba robić swoje, małymi krokami, szanując innych i dając innym dobro - komentował fakt współpracy z reżyserem i obsadą światowej sławy Rafał Zawierucha. Przyznał, że amerykańskie środowisko aktorskie nie onieśmiela go, tym bardziej, że czuje wsparcie ze strony tamtejszej Polonii.

***

Przygotował: Jan Pachlowski

Gość: Rafał Zawierucha (aktor)

Data emisji: 24.02.2020

Godzina emisji: 8.10

Materiał został wyemitowany w audycji "Poranek Dwójki".

uk/pg

Czytaj także

"Amerykanie rozmawiają ze sobą przez kino"

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2016 09:00
- Kontrowersje wokół rasowego aspektu Oscarów potwierdzają, że mamy do czynienia z nagrodą dla filmu uczestniczącego w debacie społecznej - zwróciła uwagę filmoznawca prof. Barbara Giza.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Rafał Zawierucha: stałem się członkiem "rodziny Tarantino"

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2018 12:00
Ryszard Jaźwiński jako jedyny dziennikarz w Polsce przeprowadził rozmowę z Rafałem Zawieruchą o jego pracy na planie filmu Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood"!
rozwiń zwiń