X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Poranek Dwójki

Michał Laszczkowski - Prezes Fundacji Dziedzictwa Kulturoweg

O ochronie polskiego dziedzictwa narodowego za granicą oraz o zakończonych pracach konserwatorskich przy elewacji Kolegiaty Świętej Trójcy w Ołyce opowiadał prezes <span contentstate="c { &quot;entityMap&quot;: undefined, &quot;blockMap&quot;: OrderedMap { &quot;6d3ro&quot;: c { &quot;key&quot;: &quot;6d3ro&quot;, &quot;type&quot;: &quot;unstyled&quot;, &quot;text&quot;: &quot;O ochronie polskiego dziedzictwa narodowego za granicą oraz o zakończonych pracach konserwatorskich przy elewacji Kolegiaty Świętej Trójcy w Ołyce opowiadał prezes Fundacja Dziedzictwa Kulturowego, dr Michał Laszczkowski&quot;, &quot;characterList&quot;: List [ b { &quot;style&quot;: OrderedSet {}, &quot;entity&quot;: null }, b { &quot;style&quot;: OrderedSet {}, &quot;entity&quot;: null }, b { &quot;style&quot;: OrderedSet {}, &quot;entity&quot;: null }, b { &quot;style&quot;: Order
Zobacz więcej na temat:  muzeum Dwójka KULTURA Poranek Dwójki

Leszek Cichy o książce "Gdyby to nie był Everest..."

Panowało powszechne przekonanie, że Everestu o tej porze roku nie da się zdobyć. "Gdyby to nie był Everest, tobyśmy chyba nie weszli" – to słynne zdanie wypowiedział Leszek Cichy 17 lutego 1980 roku, gdy wraz z Krzysztofem Wielickim stanęli zimą na szczycie ośmiotysięcznika. Alpinista na dwa dni przed premierą opowiadał o nowej książce.
Zobacz więcej na temat:  góry Alpy Mount Everest KSIĄŻKA premiera Dwójka Poranek Dwójki

"100 na 100. Muzyczne dekady wolności" w Dwójce

– Program 2 Polskiego Radia włącza się w radosne świętowanie odzyskania niepodległości, dając wyraz uznania dla muzycznego dorobku Polski. Celebrujemy to w całym kraju i na świecie, przypominając drogę do życia w świecie bez kajdan – mówiła dyrektor Dwójki Małgorzata Małaszko-Stasiewicz, zapowiadając transmisje i retransmisje koncertów z okazji stulecia odzyskania niepodległości.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA Poranek Dwójki KULTURA 100 na 100. Muzyczne dekady wolności