X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Koncerty w Belwederze

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2011 21:00
Anna Komorowska na temat cyklu koncertów promujących młodych polskich muzyków oraz Przemysław Witek o swojej płycie "Decadence".
Audio
  • Przemysław Witek: Chciałem nagrać płytę spójną repertuarowo.

W środowym "Poranku Dwójki" gościliśmy w studiu (w Poznaniu) pianistę Przemysława Witka, z którym porozmawiamy m.in. o jego nowej płycie "Decadence" (Program 2 patronuje temu wydawnictwu).
Pianista mówił też o sytuacji młodych muzyków w Polsce, o swoich wyborach repertuarowych i o tym, dlaczego nie wystartował w ubiegłorocznym, Konkursie Chopinowskim.

Powtórzyliśmy też rozmowę z Panią Prezydentową - Anną Komorowską - na temat cyklu koncertów w Belwederze, nad którymi Program 2 PR sprawuje patronat. Cykl ten został zaprogramowany z inicjatywy Pierwszej Damy z przesłaniem wsparcia promocyjnego młodych polskich muzyków - laureatów polskich i zagranicznych konkursów.

Można było wygrać naszą "Płytę tygodnia" - "The Very Best Of Ravi Shankar - podwójny album firmy EMI, na którym zebrano nagrania hinduskiego mistrza z lat 1963-2000. Następna szansa - jutro.

Poza tym w "Poranku": "Słowo na dzień", a w nim refleksje Jana Grosfelda, "Kalendarium", "Między słowami",  wiadomości kulturalne i zaproszenia, a także przegląd prasy.

Program prowadził Marcin Majchrowski

Aby posłuchać rozmowy z Przemysławem Witkiem, wystarczy kliknąć ikonę dźwięku w ramce "Posłuchaj" po prawej stronie.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dekadencki fortepian Przemysława Witka

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2011 16:08
Fonograficzny debiut utalentowanego pianisty zawiera utwory z przełomu XIX i XX wieku: Szymanowskiego i Rachmaninowa.
rozwiń zwiń