X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

50 lat Warszawskiej Opery Kameralnej

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2011 13:15
Jubileusz w Warszawie i sztuka alternatywna we Wrocławiu.
Audio
  • Stefan Sutkowski o jubileuszu 50-lecia Warszawskiej Opery Kameralnej
  • Anna Wołek zaprasza na Interdyscyplinarny Festiwal Sztuki Alternatywnej "Interdisciplinary Fringe Festival Wrocław 2011"

W  poniedziałkowym  "Poranku Dwójki" gościliśmy w studiu dyr. Stefana Sutkowskiego, a to z okazji 50-lecia Warszawskiej Opery Kameralnej. Pierwszą premierą sceniczną tego Zespołu była La serva padrona G.B.Pergolesiego, wykonana 4 września 1961 r.

Od 15 października 1986 r. Warszawska Opera Kameralna występuje we własnym Teatrze przy Al. Solidarności 76 B. Jest to zabytkowy budynek z 1775 r. posiadający stylowe kameralne wnętrze z doskonałą akustyką. Obiekt ten wpisany jest do rejestru zabytków Warszawy.

Wcześniej rozmawialiśmy z dyr. Anną Wołek na temat rozpoczynającego się już niebawem Interdyscyplinarnego Festiwalu Sztuki Alternatywnej "Interdisciplinary Fringe Festival Wrocław 2011".

Program prowadził Marcin Majchrowski.Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Piorunująca dawka Steve'a Reicha na Nowy Rok!

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2012 14:00
Jacek Hawryluk i Bartek Chaciński przypomną w Dwójce najciekawsze momenty tegorocznego festiwalu"Sacrum Profanum", a Agata Kwiecińska przedstawi specjalny wywiad z jednym z najwybitniejszych kompozytorów naszych czasów.
rozwiń zwiń