X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Capella Cracoviensis na Festiwalu Bachowskim w Lipsku

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2014 23:20
Koncert z kantatami rodziny Bachów w programie odbył się w czerwcu tego roku. Na retransmisję zaprasza Piotr Matwiejczuk.
Johann Sebastian Bach (portret Eliasa Gottloba Haussmanna). Wydawałoby się, że mistrza późnego baroku niewiele łączy z polskim modernistą. A jednak...
Johann Sebastian Bach (portret Eliasa Gottloba Haussmanna). Wydawałoby się, że mistrza późnego baroku niewiele łączy z polskim modernistą. A jednak...Foto: domena publiczna (wikipedia)

Program:

Jan Sebastian Bach Lobe den Herrn, meine Seele BWV 69, Carl Philipp Emanuel Bach Gnädig und barmherzig ist der Herr Wq 250; Wer ist so würdig als du Wq 222

Wyk. Chór i Orkiestra Capella Cracoviensis pod dyrekcją Jana Tomasza Adamusa; soliści: Jolanta Kowalska - sopran, Kai Wessel - alt, Karol Kozłowski - tenor, Peter Harvey - bas
30 lipca (środa), godz. 19.30-22.40, wprowadzenie o 19.00

mm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Philippe Herreweghe: Bach to słowo z muzyką, a nie muzyka z tekstem

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2014 15:00
- To dotyczy także Schumanna, Brahmsa, Brucknera. Do Debussy’ego muzyka była zdominowana przez tekst. Dziś kunszt wykonawczy jest nieskończenie wyższy niż 30 lat temu, ale pojawiają się trudności natury zasadniczej, dotyczące treści - mówił wybitny muzyk podczas Akademii Bachowskiej we Wrocławiu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jan Sebastian Bach - zwyczajny człowiek i jego boska muzyka

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2014 03:20
Niemiecki kompozytor na swój sukces ciężko pracował od najmłodszych lat. - W naturze Bacha i jego sztuce kompozytorskiej jest coś z inżynierii. Już jako młodzieniec zyskał niebywałą sławę jako specjalista od organów - mówi Piotr Wierzbicki, autor książki "Boski Bach". Eseista był gościem "Klubu Trójki".
rozwiń zwiń