X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Źródło potęgi polskich naukowców

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2014 15:30
Gościem "Skarbca Nauki Polskiej" była Anna Mateja, dziennikarka i publicystka, współautorka wydanego w 2011 r. jubileuszowego albumu zatytułowanego "Wspierać najlepszych. 20 lat Fundacji na rzecz Nauki Polskiej".
Audio
  • Anna Mateja opowiada o książce "Wspierać najlepszych. 20 lat Fundacji na rzecz Nauki Polskiej" (Skarbiec Nauki Polskiej/Dwójka)
Źródło potęgi polskich naukowców
Foto: Glow Images/East News

W publikacji tej czytelnicy znajdą rozmowy z uznanymi naukowcami, wyróżnionymi nagrodami Fundacji, a także z młodymi badaczami, beneficjentami programów stypendialnych FNP. Swoimi refleksjami na temat spotkań z tymi nietuzinkowymi uczonymi Anna Mateja podzieliła się ze słuchaczami "Skarbca Nauki Polskiej".

Audycję prowadziła Katarzyna Kobylecka.

***

Anna Mateja przez wiele lat była publicystką i redaktorką "Tygodnika Powszechnego". W 2007 r. otrzymała nagrodę dzienikarską Grand Press w kategorii wywiad za rozmowę z Ewą Szumańską. Cztery lata temu ukazała się jej książka "Cud w medycynie" - zbiór lekarskich opowieści o medycznych sytuacjach granicznych.

mc/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Naukowcy z dziada pradziada

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2013 14:00
Pod auspicjami Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej ukazuje się praca "Rody uczone" Magdaleny Bajer, wieloletniej dziennikarki Polskiego Radia. W książce znajdziemy prawie 70 biografii rodzin, które od pokoleń zajmują się pracą badawczą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kręte ścieżki myśli polskiej. Rozmowa z Anną Brożek

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2014 21:30
Z jednej strony "Logiczna analiza terminologii muzycznej", z drugiej filozoficzne dokonania Szkoły Lwowsko-Warszawskiej - to kwestie, które interesują bohaterkę "Skarbca Nauki Polskiej".
rozwiń zwiń