X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Piano Book" Lang Langa

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2019 16:43
Chopin, Beethoven, Bach ale także Tiersen i Sakamoto. Chiński pianista Lang Lang na nowej płycie "Piano Book" wraca do muzycznego dzieciństwa. I zachwyca Kacpra Miklaszewskiego.
Audio
  • "Piano Book" Lang Langa, nowe nagranie opery "La vida breve" Manuela de Falli, Justyna Danczowska o płycie nagranej z wiolonczelistą Bartoszem Koziakiem, Piotr Kamiński o legendarnych interpretacjach braci Buschów (Płytomania/Dwójka)
Piano Book Lang Langa
"Piano Book" Lang LangaFoto: mat. prom.

W audycji także: nowe nagranie opery "La vida breve" Manuela de Falli (BBC Philharmonic, Juanjo Mena), pianistka Justyna Danczowska opowiadała o płycie nagranej z wiolonczelistą Bartoszem Koziakiem (Franck, Szostakowicz), a Piotr Kamiński wspominał legendarne interpretacje braci Buschów.

***

Tytuł audycji: Płytomania

Prowadził: Jacek Hawryluk

Data emisji: 14.05.2019

Godzina emisji: 17.00


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Graidelavoix na tropach gotyku

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2019 19:50
Ostatni album belgijskiego zespołu nosi tytuł "The Liberation Of The Gothic". Płytę z utworami Thomasa Ashwella i Johna Browne’a w audycji "Płytomania" zrecenzowała Ewa Obniska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy znamy muzykę fortepianową Karola Rathausa?

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2019 11:19
Gościem "Płytomanii" był Kacper Miklaszewski, który zrecenzował dwie nowe płyty poświęcone twórczości polskiego kompozytora żydowskiego pochodzenia (Daniel Wnukowski; Yaara Tal, OFN i Jacek Kaspszyk). 
rozwiń zwiń