X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Pierwsza woda po Kisielu". Opowieści z domu Stefana Kisielewskiego

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2014 21:20
W audycji "To się czyta" słuchaliśmy książki "Pierwsza woda po Kisielu" Jerzego Kisielewskiego. Na antenie Dwójki czytał ją Sławomir Orzechowski.
Audio
  • Książkę Jerzego Kisielewskiego "Pierwsza woda po Kisielu. Historie rodzinne" czyta Sławomir Orzechowski - cz.1. (To się czyta/Dwójka)
  • Książkę Jerzego Kisielewskiego "Pierwsza woda po Kisielu. Historie rodzinne" czyta Sławomir Orzechowski - cz.2. (To się czyta/Dwójka)
  • Książkę Jerzego Kisielewskiego "Pierwsza woda po Kisielu. Historie rodzinne" czyta Sławomir Orzechowski - cz.3. (To się czyta/Dwójka)
  • Książkę Jerzego Kisielewskiego "Pierwsza woda po Kisielu. Historie rodzinne" czyta Sławomir Orzechowski - cz.4. (To się czyta/Dwójka)
  • Książkę Jerzego Kisielewskiego "Pierwsza woda po Kisielu. Historie rodzinne" czyta Sławomir Orzechowski - cz.5. (To się czyta/Dwójka)
Sławomir Orzechowski
Sławomir OrzechowskiFoto: Grzegorz Śledź/PR2

/

W książce "Pierwsza woda po Kisielu. Historie rodzinne" Jerzy Kisielewski opowiada o niezwykłym domu rodzinnym, przez który przewinęły się największe polskie osobowości i dziwacy krakowsko-warszawscy. Anegdota goni anegdotę, bo też w tym domu żart ceniony był najbardziej, a dzieci, jak mawiał Kisiel, nie mają być grzeczne, ale bystre. Te opowieści nie są więc bynajmniej grzeczne…
>>>Posłuchaj rozmowy o książce z Jerzym Kisielewskim<<<

"Pierwszej wody po Kisielu" słuchaliśmy w cyklu "To się czyta".Sławomir

chowski, fot. Grzegorz Śledź

Komentarze1
aby dodać komentarz
bogu5552014-10-07 20:45 Zgłoś
świetnie się tego słucha,nie mogłam się oderwać. Pozdrowienia i gratulacje dla Pana Jerzego .Czekam na następne części

Czytaj także

Felietony Kisiela zdjęte przez cenzurę

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2014 15:10
W "Poranku Dwójki" mówiliśmy na temat publicystyki Stefana Kisielewskiego. We wtorek, 20 maja, ukazał się 4. tom felietonów Kisiela, tym razem "Felietony zdjęte przez cenzurę".
rozwiń zwiń