"Pierwsza woda po Kisielu". Opowieści z domu Stefana Kisielewskiego

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2014 21:20
W audycji "To się czyta" słuchaliśmy książki "Pierwsza woda po Kisielu" Jerzego Kisielewskiego. Na antenie Dwójki czytał ją Sławomir Orzechowski.
Audio
  • Książkę Jerzego Kisielewskiego "Pierwsza woda po Kisielu. Historie rodzinne" czyta Sławomir Orzechowski - cz.1. (To się czyta/Dwójka)
  • Książkę Jerzego Kisielewskiego "Pierwsza woda po Kisielu. Historie rodzinne" czyta Sławomir Orzechowski - cz.2. (To się czyta/Dwójka)
  • Książkę Jerzego Kisielewskiego "Pierwsza woda po Kisielu. Historie rodzinne" czyta Sławomir Orzechowski - cz.3. (To się czyta/Dwójka)
  • Książkę Jerzego Kisielewskiego "Pierwsza woda po Kisielu. Historie rodzinne" czyta Sławomir Orzechowski - cz.4. (To się czyta/Dwójka)
  • Książkę Jerzego Kisielewskiego "Pierwsza woda po Kisielu. Historie rodzinne" czyta Sławomir Orzechowski - cz.5. (To się czyta/Dwójka)
Sławomir Orzechowski
Sławomir OrzechowskiFoto: Grzegorz Śledź/PR2

/

W książce "Pierwsza woda po Kisielu. Historie rodzinne" Jerzy Kisielewski opowiada o niezwykłym domu rodzinnym, przez który przewinęły się największe polskie osobowości i dziwacy krakowsko-warszawscy. Anegdota goni anegdotę, bo też w tym domu żart ceniony był najbardziej, a dzieci, jak mawiał Kisiel, nie mają być grzeczne, ale bystre. Te opowieści nie są więc bynajmniej grzeczne…
>>>Posłuchaj rozmowy o książce z Jerzym Kisielewskim<<<

"Pierwszej wody po Kisielu" słuchaliśmy w cyklu "To się czyta".Sławomir

chowski, fot. Grzegorz Śledź

Czytaj także

Felietony Kisiela zdjęte przez cenzurę

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2014 15:10
W "Poranku Dwójki" mówiliśmy na temat publicystyki Stefana Kisielewskiego. We wtorek, 20 maja, ukazał się 4. tom felietonów Kisiela, tym razem "Felietony zdjęte przez cenzurę".
rozwiń zwiń