Polskie Radio
Section05
EXPO 2020 в Дубае

Expo 2020 w Dubaju. "To realne kontrakty i biznes dla polskich przedsiębiorców"

Od początku października cały świat prezentuje w Dubaju to, co ma najlepszego. Targi Expo w Zjednoczonych Emiratach Arabskich to także szansa dla naszego kraju. - Dubaj jest otwarty na to, co nowe, więc polska przestrzeń networkingowa jest tam potrzebna - mówi w Programie 1 Polskiego Radia dr Maciej Kawecki, specjalista ds. nowych technologii, prezes Instytutu Lema i prorektor ds. innowacji w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie.
Zobacz więcej na temat:  Małgorzata Raczyńska-Weinsberg EXPO 2020 в Дубае przedsiębiorstwo Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubaj

Polsko-Arabskie Forum Gospodarcze na EXPO 2020 w Dubaju. Podpisano nowe umowy

Pogłębienie porozumienia między naszymi krajami oraz stworzenie przyjaznego środowiska biznesowego - takie są najważniejsze cele udziału Polski w wystawie Expo 2020 w Dubaju. Wiceminister Waldemar Buda uczestniczył w otwarciu Polsko-Arabskiego Forum Gospodarczego wraz z przedsiębiorcami i przedstawicielami władz państwowych z Polski oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich. To jedno z kluczowych wydarzeń biznesowych organizowanych przez Polskę na pierwszych tego typu targach na Bliskim Wschodzie.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA pieniądze POLSKA Dubaj EXPO 2020 в Дубае