Polskie Radio
Section05
Michał Kubiak

Kubiak odejdzie z kadry? Ważna deklaracja kapitana siatkarzy

Polscy siatkarze wrócili z Tokio bez medalu, a udział na igrzyskach olimpijskich zakończyli na przegranym ćwierćfinale z Francją. W mediach zaczęto spekulować, kto ewentualnie może pożegnać się z kadrą. Jednym z najbardziej doświadczonych zawodników jest Michał Kubiak, ale sam siatkarz rozwiał wszelkie wątpliwości na temat swojej przyszłości. 
Zobacz więcej na temat:  Siatkówka SPORT Michał Kubiak Tokio 2020

TOKIO 2020 Długo wyczekiwane starcie. Czas na ćwierćfinał z Francją

Wtorek będzie niezwykle ważnym dniem dla polskiej siatkówki. Biało-Czerwoni, po zajęciu pierwszego miejsca w tabeli grupy A, zmierzą się z Francją w ćwierćfinale turnieju olimpijskiego w Tokio. Podopieczni Vitala Heynena chcą awansować do upragnionego półfinału, co na poprzednich czterech igrzyskach przekraczało możliwości polskich siatkarzy. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka Tokio 2020 igrzyska olimpijskie igrzyska Vital Heynen Bartosz Kurek Michał Kubiak Wilfredo Leon

TOKIO 2020 Kanada nie miała argumentów - w ćwierćfinale mecz z Francją

Polscy siatkarze wygrali z Kanadą 3:0 (25:15, 25:21, 25:16) w swoim ostatnim meczu fazy grupowej turnieju olimpijskiego w Tokio. To czwarte zwycięstwo podopiecznych trenera Vitala Heynena podczas imprezy w stolicy Japonii. W ćwierćfinale Biało-Czerwoni zagrają z Francją.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Tokio 2020 igrzyska olimpijskie igrzyska Siatkówka Vital Heynen Bartosz Kurek Wilfredo Leon Michał Kubiak Fabian Drzyzga

TOKIO 2020 Tokio 2020: Michał Kubiak wraca do zdrowia? "Chciałem wejść chociaż na kilka minut"

Polscy siatkarze w poniedziałek pewnie pokonali w trzech setach Włochów i odnieśli pierwsze zwycięstwo w olimpijskim turnieju w Tokio. W końcówce spotkania na parkiecie pojawił się kapitan Michał Kubiak, który walczy z kontuzją pleców. - Chciałem poczuć jak wygląda gra w meczu na hali Ariake - wyjaśnił przyjmujący w rozmowie z TVP Sport. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka Tokio 2020 Michał Kubiak Vital Heynen igrzyska olimpijskie igrzyska

Tokio 2020: "Welcome Poland" i kibice na trybunach. Siatkarze trenują przed igrzyskami

Polscy siatkarze przylecieli kilka dni temu do Japonii i przygotowują się na występ w igrzyskach olimpijskich. Jako jedni z faworytów do zdobycia złotego medalu, na trening przyciągnęli widzów, dla których jest to miła odmiana przed meczami przy pustych trybunach.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka Tokio 2020 Vital Heynen Wilfredo Leon Bartosz Kurek Michał Kubiak igrzyska igrzyska olimpijskie Fabian Drzyzga piotr nowakowski

Liga Narodów siatkarzy: N'Gapeth oskarżył, Heynen i Kubiak mogą mieć kłopoty. FIVB wszczęło dochodzenie

Środowe spotkanie siatkarzy Polski i Francji w Lidze Narodów siatkarzy było świetnym widowiskiem. Niestety, po jego zakończeniu wybuchła burza - największa gwiazda rywali biało-czerwonych, Earvin N'Gapeth, wytoczyła poważne oskarżenia pod adresem Vitala Heynena i Michała Kubiaka. Sprawie przygląda się światowa federacja FIVB.
Zobacz więcej na temat:  Siatkówka SPORT Vital Heynen Liga Narodów siatkarzy Michał Kubiak