X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Wrocław z Trójkowym Znakiem Jakości

Trójka relacjonuje Weekend Otwarcia ESK Wrocław

W programie artystycznym ESK znajdzie się ponad tysiąc wydarzeń kulturalnych. Już podczas Weekendu Otwarcia (15-17 stycznia) mieszkańcy Wrocławia i turyści będą mogli uczestniczyć w blisko stu z nich. Obszerne relacje ze stolicy Dolnego Śląska przedstawi na swojej antenie Program 3 Polskiego Radia - partner Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.
Zobacz więcej na temat:  Agnieszka Obszańska Agnieszka Szydłowska ESK Wrocław 2016 Michał Nogaś Trójka Wrocław Wrocław z Trójkowym Znakiem Jakości

Premiera Trójkowego audiobooka o Wrocławiu

Mosty, krasnale, Panorama Racławicka i Zoo – z tym kojarzy się Wrocław. Miasto to ma jednak wiele innych fascynujących miejsc. Jakich? Na to pytanie odpowiadają w swoim audiobooku "Krok po kroku z Trójką. Wrocław" dziennikarze Trójki – Joanna Mielewczyk-Gaweł i Krystian Hanke. Z okazji premiery tego niezwykłego wydawnictwa autorzy zapraszają w piątek 26 czerwca mieszkańców Wrocławia, turystów i słuchaczy Trójki do zabawy, w której będzie można zdobyć atrakcyjne nagrody Programu 3.
Zobacz więcej na temat:  Joanna Mielewczyk Krystian Hanke Wrocław z Trójkowym Znakiem Jakości