Polskie Radio
Section05
hertha berlin

Euro 2020: Krzysztof Piątek po najgorszym dniu w życiu. "Informacja lekarzy zmiażdżyła mnie"

Ostatnie miesiące nie są udane dla Krzysztofa Piątka. Jego Hertha Berlin, zamiast starać się o europejskie puchary, długo walczyła o utrzymanie, a przed kilkoma dniami napastnik doznał kontuzji, która wyeliminowała go z Euro 2020. - Pierwszy dzień po badaniach i diagnozie bez słowa przesady był najgorszym w moim życiu - powiedział w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Krzysztof Piątek hertha berlin Bundesliga reprezentacja Polski Euro 2020

Bundesliga: Krzysztof Piątek zabrał głos po operacji. "Wrócę silniejszy niż kiedykolwiek"

Z powodu poważnej kontuzji kostki, której Krzysztof Piątek doznał w meczu Herthy Berlin z Schalke Gelsenkirchen, napastnik opuści Euro 2020. Zawodnik przeszedł już operację. W szczerym wpisie w mediach społecznościowych postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami na temat urazu z kibicami.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Bundesliga Krzysztof Piątek hertha berlin reprezentacja Polski Euro 2020

Oficjalnie: Krzysztof Piątek nie zagra na Euro. Napastnika czeka długa przerwa

Na stronie internetowej Łączy nas piłka pojawił się komunikat w sprawie zdrowia napastnika Krzysztofa Piątka, który podczas ligowego meczu Herthy Berlin doznał urazu kostki. - Krzysztof doznał złamania w obrębie stawu skokowego. Operacja jest konieczna. Zawodnika czekają trzy-cztery miesiące przerwy - wyjaśnił lekarz kadry Jacek Jaroszewski. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Bundesliga Krzysztof Piątek reprezentacja Polski Euro 2020 hertha berlin

TYLKO U NAS Kadra na Euro 2020 z Piątkiem? Lekarz rozwiewa wątpliwości

Hertha Berlin potwierdziła, że Krzysztof Piątek doznał złamania kostki i nie zagra do końca sezonu. Za kilka dni reprezentacja Polski rozpocznie zgrupowanie przed Euro 2020. - Przygotowanie się do turnieju takiej rangi jest niemożliwe - mówi w rozmowie z Polskim Radiem Stanisław Machowski, były lekarz kadry. 
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Piątek Euro 2020 Piłka nożna SPORT hertha berlin Bundesliga TYLKO U NAS reprezentacja Polski

Bundesliga: przełamanie Krzysztofa Piątka. Gol Polaka w meczu Herthy z Freiburgiem [WIDEO]

Krzysztof Piątek strzelił gola w wygranym meczu Herthy Berlin z SC Freiburg (3:0) w 31. kolejce niemieckiej Bundesligi. To ważne punkty ekipy ze stolicy kraju w kontekście walki o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Reprezentant Polski grał do 62. minuty, kiego w jego miejsce pojawił się Jhon Cordoba. 
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Piątek hertha berlin Piłka nożna SPORT Bundesliga

Bundesliga: Piątek nie pomógł Herthcie Berlin. Wygrana Borussii Dortmund

Borussia Dortmund wygrała u siebie z Herthą Berlin 2:0 w 25. Borussia Dortmund wygrała u siebie z Herthą Berlin 2:0 w 25. kolejce niemieckiej ekstraklasy piłkarskiej. Bramki zdobyli Julian Brandt i Youssoufa Moukoko. W zespole gości do 82. minuty grał Krzysztof Piątek, a Łukasz Piszczek był rezerwowym BVB.
Zobacz więcej na temat:  hertha berlin Piłka nożna SPORT Krzysztof Piątek Borussia Dortmund Bundesliga