Polskie Radio
Section05
hertha berlin

Bundesliga: skandal z udziałem Herthy Berlin. Salomon Kalou nagrał film, w którym łamane są zasady izolacji

Niemiecka Liga Piłkarska (DFL) przedstawiła w poniedziałek (4 maja) raport z testów na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 w klubach 1. i 2. Bundesligi. W tym samym dniu piłkarz Herthy Berlin Salomon Kalou wrzucił do sieci film, w którym z kilkoma zawodnikami łamią zasady izolacji. Teraz ponownie pojawiło się pytanie, czy rozgrywki w Niemczech zostaną wznowione.
Zobacz więcej na temat:  Bundesliga koronawirus hertha berlin Piłka nożna SPORT

BUNDESLIGA Piątek pod ostrzałem mediów. "Jest w odizolowanej grupie"

Krzysztof Piątek nie ma za sobą łatwych chwil w Berlinie. Jego Hertha przegrała w ostatniej kolejce Bundesligi z FC Koeln 0:5, a polski piłkarz został wybrany jednym z najgorszych w meczu. Ponadto dziennikarze gazety "Bild" zastanawiają się co dalej z 24-letnim zawodnikiem. Na byłego zawodnika Milanu krytycznie patrzą również inne niemieckie media. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Krzysztof Piątek hertha berlin Bundesliga

NASZ WYWIAD Janisz: ważne jest "czy", a nie "jak" będzie grał Piątek

- Jeśli projekt Herthy się uda i ta drużyna będzie wielka, to obawiam się, że Krzysztofa Piątka w tym zespole już nie będzie - tłumaczy w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Andrzej Janisz, dziennikarz i komentator sportowy radiowej Jedynki. 30 stycznia reprezentant Polski przeniósł się z AC Milan do Bundesligi, gdzie podpisał pięcioletni kontrakt z Herthą Berlin. 
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Piątek Bundesliga SPORT Piłka nożna hertha berlin NASZ WYWIAD opinie

TYLKO U NAS "Lewy" o Piątku w Bundeslidze. "Czy Hertha gra ofensywnie?"

Robert Lewandowski po odebraniu nagrody dla najlepszego polskiego piłkarza w plebiscycie tygodnika "Piłka Nożna" nie ukrywał zadowolenia ze swoich osiągnięć. - Cały rok był bardzo owocny - powiedział w rozmowie z Tomaszem Kowalczykiem. "Lewy" skomentował także pojawienie się w Bundeslidze kolegi z reprezentacji Polski. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna hertha berlin Bayern Monachium Robert Lewandowski Krzysztof Piątek Euro 2020