Polskie Radio
Section05
lukas podolski

Ekstraklasa: wielki hit i transferowa posucha. Podolski zbawcą ligi?

Do startującego dziś sezonu kluby Ekstraklasy przystępują silniejsze. Przynajmniej finansowo, bo ligę znów opuściło kilku ciekawych graczy, a na ich miejsce przyszli głównie zawodnicy z własną karta na ręku. W osobie niemieckiego mistrza świata pojawiła się za to nadzieja na marketingowy przełom.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna lukas podolski Ekstraklasa Legia Warszawa Lech Poznań Jagiellonia Białystok górnik zabrze Termalica Nieciecza piast gliwice Raków Częstochowa

TYLKO U NAS Ekstraklasa: prezes Górnika Zabrze odkrywa tajemnice transferu: Lukas Podolski miał dużo korzystniejsze oferty

Prezes Górnika Zabrze Dariusz Czernik nie kryje zadowolenia z transferu Lukasa Podolskiego. Sternik klubu ujawnia w rozmowie z Polskim radiem, że mistrz świata nie narzekał na brak zainteresowania ze strony innych klubów, a głównym czynnikiem wyboru był dla napastnika sentyment, którym darzy ekipę "Trójkolorowych".
Zobacz więcej na temat:  SPORT Ekstraklasa górnik zabrze lukas podolski Piłka nożna

Ekstraklasa: Podolski coraz bliżej Górnika. Klub podgrzewa atmosferę

Transfer Lukasa Podolskiego do Górnika Zabrze jest coraz bardziej realny. W poniedziałkowy wieczór zarówno występujący w PKO BP Ekstraklasie klub, jak i wielokrotny reprezentant Niemiec umieścili w mediach społecznościowych nagrania, które sprawiają, że pogłoski o podpisaniu przez "Poldiego" kontraktu są coraz bardziej realne. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ekstraklasa górnik zabrze lukas podolski