X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
piast gliwice

Piast szuka wzmocnień w Izraelu. Gracz Maccabi na celowniku

Działacze Piasta Gliwice szukają napastników, którzy w drużynie mistrza Polski zastąpiliby odchodzących Pawła Tomczyka i Michala Papadopoulosa. Zdaniem "Przeglądu Sportowego" priorytetem gliwiczan jest pozyskanie 23-letniego piłkarza Maccabi Hajfa Shona Weissmana, który znajduje się w orbicie zainteresowań selekcjonera tamtejszej reprezentacji Andreasa Herzoga. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ekstraklasa piast gliwice

Waldemar Fornalik: kluczowe było zwycięstwo nad Legią

- To jest coś wyjątkowego, baliśmy bardzo blisko mistrzostwa Polski w meczu z Ruchem Chorzów w 2012 r,. wtedy się nie udało. Dzisiaj mieliśmy wszystko we własnych rękach i nogach. Dobra gra, dobry zespół, dobre przygotowanie w wielu aspektach, warunki stworzone w klubie miały wpływ na nasz sukces. Podążaliśmy wszyscy w jednym kierunku, to jest najistotniejsze - mówił Waldemar Fornalik, trener Piasta Gliwice.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 piast gliwice