X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
łyżwiarstwo szybkie

NASZ WYWIAD Polacy go nie chcieli, zatrudnili Rosjanie i liczą medale

- Tak się złożyło, że nie było dla mnie miejsca w Polskim Związku Łyżwiarstwa Szybkiego. Zaważyły na tym pewne okoliczności, które miały miejsce po igrzyskach (...). Po prostu mnie nie chciano - mówi portalowi PolskieRadio24.pl Paweł Abratkiewicz, trener kadry rosyjskich łyżwiarek szybkich, który wraz ze swoimi podopiecznymi zdobywa medale igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata, i który ma też pomysł na polskie łyżwiarstwo.    
Zobacz więcej na temat:  łyżwiarstwo szybkie opinie NASZ WYWIAD SPORT sporty zimowe

Bródka wdzięczny pierwszemu trenerowi. "Otrzymuję wiele rad"

We wtorek w Warszawie odbyła się gala podsumowująca drugą edycję programu ministerstwa sportu i turystyki "Pierwszy trener", podczas której pierwsi szkoleniowcy gwiazd polskiego sportu otrzymali wyróżnienia oraz nagrody pieniężne w wysokości 10 tysięcy złotych. Wśród wyróżnionych był Mieczysław Szymajda, pierwszy trener mistrza olimpijskiego z Soczi w łyżwiarstwie szybkim Zbigniewa Bródki. "Jego praca została doceniona" - nie krył radości panczenista.  
Zobacz więcej na temat:  SPORT sporty zimowe łyżwiarstwo szybkie Zbigniew Bródka

TYLKO U NAS Waś na podium w Tomaszowie, rekordy Kuliżnikowa

W Tomaszowie Mazowieckim zakończył się pierwszy dzień zawodów Pucharu Świata, w którym rywalizują najlepsi panczeniści. Na imprezę tej rangi polskie łyżwiarstwo czekało 19 lat, nigdy jednak takich zawodów nie organizowaliśmy "pod dachem". "A może byśmy tak najmilszy wpadli na dzień do Tomaszowa?", śpiewała Ewa Demarczyk, warto wpaść nawet na trzy dni, bo zawody potrwają do niedzieli.
Zobacz więcej na temat:  sporty zimowe łyżwiarstwo szybkie RELACJA