Natalia Rehling: Wiedeń jako stolica muzyki fascynował mnie od dawna - W trakcie studiów narodziła się we mnie myśl, że Wiedeń to stolica muzyki i że będzie moim kolejnym celem na drodze rozwoju. Zawsze fascynowałam się muzyką Brahmsa, ale także muzyką klasyków wiedeńskich. Chciałam na miejscu dalej zgłębiać interpretację muzyki niemiecko-austriackiej - mówiła w Dwójce pianistka Natalia Rehling. Zobacz więcej na temat: fortepian Róża Światczyńska Dwójka MUZYKA KULTURA Wiedeń Fryderyk Chopin