Polskie Radio
Section05

reprezentacja Albanii

TYLKO U NAS Albańczyk o największej słabości Polaków. Nie ma wątpliwości

Albański komentator Ylli Aga nie ma wątpliwości przed barażem o mistrzostwa świata. Dziennikarz wprost wskazuje, że największą słabością reprezentacji Polski w tym meczu jest ciążąca na niej ogromna presja. Ekspert podkreśla również, że Albania od lat świetnie odnajduje się w roli underdoga i spróbuje ten fakt wykorzystać.
Zobacz więcej na temat:  SPORT reprezentacja Polski Piłka nożna polecane przez redakcję mundial 2026

Zapytaliśmy AI, czy Polska awansuje do finału baraży

To będzie najważniejszy mecz reprezentacji Polski w 2026 roku. Spotkanie z Albanią na PGE Narodowym zadecyduje o naszych losach w walce o mundial. Czy Biało-Czerwoni awansują do finału baraży? Poprosiliśmy sztuczną inteligencję o podanie dokładnego wyniku tego starcia. Po przeanalizowaniu statystyk, formy kluczowych graczy i historii spotkań, AI podało, kto zwycięży.
Zobacz więcej na temat:  reprezentacja Polski Piłka nożna Jan Urban mundial 2026 SPORT

TYLKO U NAS Albańczyk obawia się meczu z Polską. "To dla nas zły moment"

Albański komentator sportowy Elvis Rexha w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl ocenił szanse swojej reprezentacji w barażowym meczu z Polską. Dziennikarz stacji Digitalb przyznał, że kontuzje w kadrze budzą obawy, jednak w zespole z Bałkanów nie ma presji, a sam awans do tego etapu wywołał w kraju duży entuzjazm.
Zobacz więcej na temat:  polecane przez redakcję SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski mundial 2026

W LN już wszystko jasne. Niespodzianki w elicie

Za nami ostatnia kolejka fazy grupowej piłkarskiej Ligi Narodów. Bezpośredni awans do dywizji A przypieczętowały Czechy i Szwecja. W najwyższej klasie rozgrywkowej doszło do dwóch niespodzianek.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Narodów reprezentacja Czech reprezentacja Węgier reprezentacja Niemiec reprezentacja Gruzji reprezentacja Turcji reprezentacja Walii reprezentacja Holandii reprezentacja Bośni i Hercegowiny reprezentacja Ukrainy reprezentacja Szwecji reprezentacja Słowacji reprezentacja Czarnogóry

Niemcy z awansem do ćwierćfinału LN. Zacięty mecz w Brukseli

W poniedziałkowych meczach dywizji A Ligi Narodów nie brakowało ciekawych starć. W grupie 2 Belgia przegrała z Francją 1:2, a Włochy pokonały Izrael 4:1. Natomiast w grupie 3 Niemcy pokonały Holandię 1:0, a Bośnia i Hercegowina uległa Węgrom 0:2.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Narodów reprezentacja Francji reprezentacja Holandii reprezentacja Niemiec reprezentacja Włoch reprezentacja Belgii reprezentacja Węgier reprezentacja Bośni i Hercegowiny reprezentacja Ukrainy reprezentacja Czech reprezentacja Gruzji

Liga Narodów. Niemcy liderami grupy, Holandia uratowała remis

Reprezentacja Niemiec wygrała na wyjeździe Bośnią i Hercegowiną 2:1 w najwyższej dywizji piłkarskiej Ligi Narodów. W innym meczu grupy 3, Węgry u siebie zremisowały z Holandią 1:1.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Narodów reprezentacja Niemiec reprezentacja Bośni i Hercegowiny reprezentacja Holandii reprezentacja Węgier reprezentacja Walii reprezentacja Islandii reprezentacja Czech reprezentacja Turcji reprezentacja Ukrainy reprezentacja Czarnogóry reprezentacja Gruzji reprezentacja Szwecji reprezentacja Słowacji

Cztery gole w hicie kolejki. Holendrzy i Niemcy zrobili show

Reprezentacja Holandii zremisowała 2:2 z Niemcami w meczu 2. kolejki Ligi Narodów. Oba zespoły mają po 4 punkty, ale dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu w tabeli prowadzi ekipa "Die Mannschaft".
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Narodów reprezentacja Niemiec reprezentacja Holandii reprezentacja Węgier reprezentacja Bośni i Hercegowiny reprezentacja Gruzji reprezentacja Anglii reprezentacja Czech reprezentacja Ukrainy reprezentacja Grecji reprezentacja Irlandii

Gol w doliczonym czasie gry rozstrzygnął w "grupie śmierci"

Reprezentacja Chorwacji zremisowała 1:1 z Włochami w ostatniej kolejki grupy B Euro 2024. Spotkanie było pełne dramatycznych zwrotów akcji, a kwestia wyniku pozostawała otwarta do ostatnich sekund. Ostatecznie "Vatreni" nie utrzymali prowadzenia i praktycznie odpadli z mistrzostw Europy, a Włosi i Hiszpanie wywalczyli awans do 1/8 finału.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Euro 2024 reprezentacja Włoch reprezentacja Hiszpanii reprezentacja Chorwacji