Polskie Radio
Section05
reprezentacja Szwecji

Zlatan Ibrahimović powołany do szwedzkiej kadry. Gwiazdor może zagrać z Polską na Euro

Napastnik AC Milan Zlatan Ibrahimović został powołany na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Szwecji. 39-letni napastnik wróci do kadry po prawie 5 latach absencji. Niewykluczone, że w barwach "Trzech Koron" zobaczymy go również na Euro 2020, podczas którego Szwedzi zmierzą się z Polską.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Szwecji zlatan ibrahimović Katar 2022 Euro 2020

Euro 2020: Zlatan Ibrahimović wróci do kadry Szwecji? Gwiazdor może zagrać przeciwko Polsce

Po raz pierwszy od prawie 5 lat Zlatan Ibrahimović otrzymał powołanie do reprezentacji Szwecji. Wiele wskazuje na to, że legendarny napastnik pojawi się w składzie narodowej kadry również na Euro 2020, podczas którego reprezentacja "Trzech Koron" zmierzy się m.in. z Polakami.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna zlatan ibrahimović Euro 2020 reprezentacja Szwecji reprezentacja Polski ac milan

EURO 2021 Rywale Polaków bez trenera. Andersson zwolniony

Reprezentacja Szwecji, która na przyszłorocznych piłkarskich mistrzostwach Europy będzie jednym z grupowych rywali Polaków, tymczasowo została bez selekcjonera. Ze względu na oszczędności tamtejsza federacja zdecydowała się zwolnić tymczasowo 90 pracowników, w tym selekcjonera Janne Anderssona. Powodem są oczywiście kłopoty finansowe, które spowodowała pandemia koronawirusa.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna Euro 2020 SPORT reprezentacja Szwecji koronawirus