Polskie Radio
Section05
reprezentacja Czarnogóry

Polacy bez rozstawienia. Fatalne skutki klęski z Węgrami

Wtorkowe spotkania eliminacji mistrzostw świata nie ułożyły się po myśli Biało-Czerwonych. W rankingu drużyn, które zajęły drugie miejsca, Polska wypadła poza pierwszą szóstkę i nie będzie rozstawiona w losowaniu baraży. Na turniej finałowy awansowała natomiast Holandia. 
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna Katar 2022 reprezentacja Polski SPORT reprezentacja Holandii reprezentacja Czarnogóry reprezentacja Turcji reprezentacja Walii reprezentacja Belgii

El. MŚ 2022: awanse dwóch drużyn, sensacja w meczu Holandii

Reprezentacja Francji pokonała u siebie Kazachstan 8:0 i przypieczętowała awans na MŚ 2022. Do Kataru pojadą także Belgowie. Udziału w mundialu wciąż pewni nie mogą być z kolei Holendrzy, którzy zremisowali z Czarnogórą 2:2.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Holandii reprezentacja Francji reprezentacja Walii Katar 2022 reprezentacja Belgii Kylian Mbappe karim benzema reprezentacja Czarnogóry

Lewandowski: chcemy wskoczyć na autostradę do MŚ

Robert Lewandowski liczy na to, że reprezentacja Polski w następnym meczu eliminacyjnym z Czarnogórą zrobi spory krok w kierunku awansu do piłkarskich mistrzostw świata. W specjalnej rozmowie z Andrzejem Janiszem dla audycji "Kronika sportowa" w radiowej Jedynce - kapitan kadry narodowej opowiadał też o swoich marzeniach, prywatnym życiu, a także wysiłku, jaki trzeba włożyć w realizację swoich celów.
Zobacz więcej na temat:  reprezentacja Polski Piłka nożna Robert Lewandowski Rosja 2018 reprezentacja Czarnogóry SPORT