Polskie Radio
Section05
reprezentacja Anglii

Wygrane Polski i Anglii. Dania o krok od mundialu w Katarze

Polscy piłkarze wygrali w Warszawie z San Marino 5:0 w eliminacjach mistrzostw świata, ale nadal zajmują trzecie miejsce w grupie I. Punkt więcej ma Albania, która pokonała Węgry 1:0. Prowadzi - po 5:0 z Andorą - Anglia. W grupie F blisko awansu jest Dania.
Zobacz więcej na temat:  Katar 2022 Piłka nożna SPORT reprezentacja Polski reprezentacja Anglii reprezentacja Danii uefa reprezentacja Szwecji reprezentacja Serbii reprezentacja Albanii reprezentacja Węgier

EL. MŚ KATAR 2022 Bohater meczu z Anglią dziękuje "Lewemu". "To przepiłkarz"

Damian Szymański, którego gol w doliczonym czasie gry zapewnił reprezentacji Polski remis 1:1 w meczu eliminacji mistrzostw świata z Anglią w Warszawie, tuż po meczu przyznał, że to niesamowite uczucie. - Marzenia się spełniają - mówił 26-letni piłkarz. Reprezentant Polski podziękował też Robertowi Lewandowskiemu.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna reprezentacja Polski Katar 2022 SPORT reprezentacja Anglii Robert Lewandowski

El. MŚ 2022: Cezary Kulesza także broni Glika. "Stoimy murem za Kamilem"

Polscy działacze piłkarscy bronią oskarżanego przez Anglików o rasistowskie zachowanie Kamila Glika. Po oświadczeniu Zbigniewa Bońka, także obecny prezes PZPN stanął po stronie obrońcy Benevento. "Kamil wielokrotnie udowadniał swoją klasę zarówno na boisku, jak i poza nim" - przypomniał Cezary Kulesza we wpisie w mediach społecznościowych. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Katar 2022 reprezentacja Polski reprezentacja Anglii PZPN Zbigniew Boniek Cezary Kulesza

EL. MŚ KATAR 2022 Szczęsny popełnił błąd? "Znikająca koncentracja to problem"

W 72. minucie meczu z Anglią Wojciech Szczęsny przepuścił strzał Harry'ego Kane'a. Napastnik Tottenhamu uderzył bardzo mocno, ale ze sporego dystansu i w znacznej odległości od słupka. Czy golkiper reprezentacji Polski mógł zachować się lepiej? Zdania na ten temat są podzielone.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski wojciech szczęsny Katar 2022 reprezentacja Anglii