X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
reprezentacja Danii

Koniec duńskiej farsy. Gwiazdy wracają do kadry

Wygląda na to, że konflikt, jaki wybuchł między duńską federacją piłkarską (DBU) a piłkarzami drużyny narodowej dobiegł końca. Poinformowano o podpisaniu tymczasowej umowy dotyczącej praw wizerunkowych kadrowiczów, która ma obowiązywać do 30 września. Oznacza to, że w niedzielnym meczu Ligi Narodów przeciwko Walią wystąpią wszystkie gwiazdy duńskiego futbolu. 
Zobacz więcej na temat:  reprezentacja Danii Piłka nożna SPORT Liga Narodów

Futsaliści zamiast Eriksena. Duńczycy mają zastępczą kadrę

Zawodnicy duńskiej kadry narodowej w futsalu zastąpią tamtejszych piłkarzy podczas zbliżających się meczów reprezentacji ze Słowacją i Walią - poinformowały lokalne media. Konflikt między kadrowiczami a federacją dotyczący podziału pieniędzy z tytułu umów sponsorskich sprawił, iż realna stała się groźba, że reprezentacja Danii nie przystąpi do wspomnianych meczów. 
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna reprezentacja Danii SPORT Liga Narodów