Polskie Radio
Section05
reprezentacja Portugalii

Ronaldo zagra z Polską? Portugalczyk może wrócić do kadry

- Cristiano Ronaldo zdecydował się na powrót do piłkarskiej reprezentacji Portugalii i 17 listopada zagra w Mediolanie podczas meczu Ligi Narodów z Włochami - poinformowała włoska gazeta "Corriere dello Sport". Niewykluczony jest też występ słynnego "CR7" w spotkaniu z Polską, które w ramach tych samych rozgrywek ma zostać rozegrane trzy dni później w Guimaraes. 
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna SPORT Liga Narodów reprezentacja Polski reprezentacja Portugalii cristiano ronaldo

Juventus priorytetem? Ronaldo może opuścić mecz z Polską

Dziennikarze "La Gazzetty dello Sport" informują, iż słynny portugalski piłkarz Cristiano Ronaldo nie zagra we wrześniowym meczu Ligi Narodów UEFA przeciwko Włochom. 5-krotny zdobywca Złotej Piłki chce się skupić na lepszym przygotowaniu do gry w Juventusie Turyn. Możliwe, iż Ronaldo nie wystąpi także w obu meczach z reprezentacją Polski. 
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna SPORT Serie A juventus turyn cristiano ronaldo reprezentacja Portugalii Liga Narodów

Blisko, coraz bliżej - Francja i Szwajcaria jedną nogą na MŚ

Sobotni wieczór 7 października 2017 roku szczególnie dobrze zapamiętają kibice w Szwecji i Estonii. Reprezentacje tych krajów grające w eliminacjach mistrzostw świata odniosły bardzo przekonujące zwycięstwa.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna Rosja 2018 reprezentacja Szwecji reprezentacja Holandii reprezentacja Francji reprezentacja Portugalii reprezentacja Belgii reprezentacja Bośni i Hercegowiny reprezentacja Szwajcarii reprezentacja Grecji