Polskie Radio
Section05
reprezentacja Arabii Saudyjskiej

Z outsidera do lidera w 45 minut. Arabia na drodze Polski

Zajmują najniższe miejsce w rankingu FIFA wśród wszystkich finalistów katarskiego mundialu. Z Polakami zawsze przegrywali, a przed turniejem w 16 kolejnych meczach nie mogli strzelić więcej niż jednego gola. Wszystko odmieniła wygrana z Argentyną, która sprawiła, że najbliższy rywal Biało-Czerwonych z outsidera stał się liderem grupy C.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Katar 2022 reprezentacja Polski reprezentacja Arabii Saudyjskiej

Operacja "Saudyjskie piaski" rozpoczęta. Kadra na "korkach"

- Piłkarska reprezentacja Polski trenuje przed meczem z Arabią Saudyjska. To zajęcia wyrównawcze dla wielu zawodników, którzy wczoraj nie uczestniczyli w meczu z Meksykiem. Czesław Michniewicz mocno skupiony - przekazuje Tomasz Kowalczyk, dziennikarz radiowej Jedynki wprost z murawy stadionu w Katarze, gdzie Biało-Czerwoni przygotowują się do drugiego meczu Mistrzostw Świata Katar 2022. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski reprezentacja Arabii Saudyjskiej Katar 2022 Robert Lewandowski

Zagrożone rekordy Messiego. Porażka pokrzyżuje plany?

Nie tak wyobrażał sobie początek Mistrzostw Świata w Katarze Lionel Messi. Sześciokrotny zdobywca Złotej Piłki szybko strzelił gola z rzutu karnego, lecz jego Argentyna sensacyjnie przegrała 1:2. Komplikuje to nie tylko sytuację w grupie, ale też sprawę potencjalnego pobicia indywidualnych rekordów.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna lionel messi Leo Messi Katar 2022 reprezentacja Argentyny reprezentacja Arabii Saudyjskiej