Polskie Radio
Section05
śląsk wrocław

Ekstraklasa: zawodnicy Śląska Wrocław oddali osocze dla chorych na COVID-19. "Pokazali, że są nie tylko piłkarzami"

Zawodnicy Śląska Wrocław, którzy przeszli już zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2, oddali osocze potrzebne do ratowania zdrowia i życia osób walczących z chorobą COVID-19. Piłkarze pojawili się w tym celu w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu.
Zobacz więcej na temat:  Ekstraklasa śląsk wrocław koronawirus Koronawirus w Polsce COVID-19 SPORT Piłka nożna

Ekstraklasa. Legia - Śląsk. Warszawianie pójdą za ciosem? Michniewicz: potrzebujemy serii zwycięstw

- Chciałbym, abyśmy jak najszybciej osiągnęli optymalną dyspozycję - powiedział Czesław Michniewicz, trener Legii Warszawa przed zaległym meczem 5. kolejki Ekstraklasy ze Śląskiem Wrocław. Pierwotnie spotkanie miało się odbyć 27 września, ale na wniosek mistrza Polski zostało przełożone z powodu czwartej rundy eliminacji Ligi Europy. 
Zobacz więcej na temat:  Ekstraklasa Legia Warszawa śląsk wrocław Piłka nożna SPORT

Ekstraklasa, Śląsk - Lech. Żuraw ma pretensje do sędziów: nie pierwszy raz zdarza się taka sytuacja

W sobotnim meczu trzeciej kolejki piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy Śląsk Wrocław zremisował u siebie z Lechem Poznań 3:3. Obie drużyny zmieniały się na prowadzeniu, a spotkanie przyniosło wiele emocji. Po meczu trener gości Dariusz Żuraw miał pretensje do arbitra Piotra Lasyka o podyktowanie rzutu karnego dla wrocławian, po którym wynik ustalił Robert Pich. - Nasz zawodnik najpierw trafił w piłkę - mówił szkoleniowiec Lecha na pomeczowej konferencji prasowej. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ekstraklasa Lech Poznań śląsk wrocław