X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
śląsk wrocław

Śląsk musi zapłacić Plaku. Licencja wrocławian zagrożona?

Piłkarski Sąd Polubowny wydał w poniedziałek ostateczny werdykt w sprawie byłego zawodnika Śląska Wrocław - Albańczyka Sebino Plaku. Prawomocny wyrok oznacza, że grający w Ekstraklasie klub musi w ciągu 30 dni zapłacić swojemu byłemu piłkarzowi kwotę około miliona złotych jako rekompensatę za zerwanie kontraktu. W przypadku niewykonania postanowienia sądu wrocławianie ryzykują m.in. zawieszenie licencji na występy w najwyższej klasie rozgrywkowej. 
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna SPORT Ekstraklasa śląsk wrocław

Śląsk Wrocław dotkliwie zbił lidera w Białymstoku

Śląsk Wrocław wysoko, ale zasłużenie pokonał w poniedziałek liderującą w piłkarskiej ekstraklasie Jagiellonię, wszystkie bramki zdobywając w drugiej połowie. Gospodarze wyglądali tak, jakby byli w wyraźnym kryzysie fizycznym, praktycznie nie stworzyli żadnej dobrej sytuacji bramkowej, a w całym meczu oddali jeden celny strzał na bramkę wrocławian.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna Ekstraklasa Jagiellonia Białystok śląsk wrocław