Polskie Radio
Section05
1. liga

Szokujące doniesienia. Trener Zagłębia pobity przez kibiców

Według portalu meczyki.pl, na środowym treningu piłkarzy Zagłębia Sosnowiec doszło do "rozmowy wychowawczej" kibiców występującego w Fortuna 1 Lidze klubu z piłkarzami i sztabem szkoleniowym. Niestety, na słowach się nie skończyło. Białoruski trener Zagłębia Aleksandr Chackiewicz miał zostać uderzony w twarz oraz skopany przez agresywnych napastników.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna 1. liga kibice pseudokibice

Z Premier League do Lechii. Nowy dyrektor "Biało-Zielonych"

Kevin Blackwell, który ma za sobą pracę m.in. w Leeds United, Crystal Palace i Queens Park Rangers, został nowym dyrektorem technicznym Lechii Gdańsk. - Nasi piłkarze i pracownicy będą korzystać z ogromnego doświadczenia Kevina zdobytego na najwyższym poziomie piłkarskim w Wielkiej Brytanii, co pomoże nam zrobić krok naprzód i osiągnąć nasze cele sportowe - komplementuje Anglika prezes "Biało-Zielonych" Paolo Urfer.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna 1. liga Lechia Gdańsk Premier League

Legenda polskiej piłki schodzi ze sceny. Jakub Błaszczykowski kończy karierę

Jakub Błaszczykowski poinformował w mediach społecznościowych, że zdecydował się zakończyć piłkarską karierę. 109-krotny reprezentant Polski w czerwcu rozegrał ostatni oficjalny mecz, którym był sparing Polska - Niemcy w Warszawie. Wisła Kraków zapowiedziała natomiast oficjalne pożegnanie niezwykle zasłużonego dla polskiej piłki nożnej zawodnika.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Jakub Błaszczykowski wisła kraków 1. liga