Muzyka, film, teatr, plany i marzenia

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2014 12:24
Ona - ma w sobie niespożyte pokłady energii. On - zagrał w filmie, na który czekano kilka lat. Paula Kinaszewska i Wojciech Błach będą gośćmi Czwórki w najbliższą sobotę.
Paula Kinaszewska
Paula KinaszewskaFoto: PAP/Andrzej Rybczyński

Przez chwilę można było spotkać go na ulicach Łodzi, widziano go też na Dolnym Śląsku, a obecnie najczęściej przebywa w Warszawie. Wojciech Błach - aktor filmowy i teatralny, współpracował   z Teatrem Nowym im. K. Dejmka, Teatru Polskiego we Wrocławiu, obecnie związany z Teatrem IMKA. Rola, w którą ostatnio się wcielił związana jest z królującym na wielkim ekranie filmem "Miasto 44". O planach i marzeniach będzie ta rozmowa.
Choć czuje się w równym stopniu aktorką i muzykiem, to jednak dźwięki bardziej do niej przemawiają. Paula Kinaszewska, bo o niej mowa, skończyła szkołę muzyczną w klasie skrzypiec, a obecnie poświęca swój czas pisząc piosenki. Trzy lata temu wystąpiła z projektem "Martyna C.", który był recitalem z wierszami Mariny Cwietajewej. Zwieńczeniem tego pomysłu było wydanie płyty pod tym samym tytułem. W "EX Magazine" opowie o kolejnych swoich projektach.
Na "EX Magazine", w sobotę 27 września, od 16:00 do 18:00, zaprasza Ula Kaczyńska.

ac

Czytaj także

Joanna Brodzik: szczycę się swoją popularnością

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2014 17:44
Po latach występów przede wszystkim w niezwykle popularnych serialach i produkcjach pełnometrażowych, Joanna Brodzik wraca na deski teatru. To dla niej duża zmiana. Zaczęła trenować boks, przełamała strach przed występowaniem na deskach teatralnych, a o wszystkim opowiedziała Uli Kaczyńskiej w audycji "EX Magazine".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Katarzyna Stankiewicz przerywa muzyczną ciszę

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2014 14:30
Katarzyna Stankiewicz po ośmiu latach przerwy powraca z nowym albumem. Nie brakuje głosów, że wydawnictwo "Lucy and the Loop" będzie największą pozytywną niespodzianką tego roku na scenie muzycznej. - Jestem bardzo ciekawa, jak ten album zostanie przyjęty, bo z pewnością wiele osób zaskoczy - powiedziała w Czwórce artystka.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Karolina Czarnecka idzie za sukcesem "Hera, koka, hasz, LSD"

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2014 14:00
Kilka miesięcy temu podbiła internet utworem "Hera, koka, hasz, LSD". Anonimowa dla większości osób Karolina Czarnecka stała się błyskawicznie gwiazdą w sieci. Teraz wydała minialbum "Córka" i z tej okazji odwiedziła studio Czwórki.
rozwiń zwiń