Świąteczny konkurs "Czwórka PREZENTuje" - zapraszamy!

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2018 14:28
W Mikołajki, 6 grudnia w radiowej Czwórce rusza świąteczny konkurs. Słuchając stacji można wygrać m.in. tablet, telewizor 4K, okulary VR, konsolę do gier czy smartwatcha. Akcja "Czwórka PREZENTuje" potrwa do końca roku.
Czwórka PREZENTuje
Czwórka PREZENTujeFoto: mat. pras./Czwórka

Tegoroczna "Czwórka PREZENTuje" jest trzecią odsłoną tej niezwykle popularnej wśród słuchaczy akcji. Zasady konkursu świątecznego pozostają bez zmian. Codziennie w trzech wybranych pasmach m.in. w "Stacji Kultura", "Muzycznym Lunchu""Dajesz radę", "TOP-ie", "Sobotologii" czy "Co Was kręci" słuchacze usłyszą trzy podpowiedzi - w każdym paśmie jedną – które naprowadzą na słowo dnia. Należy skojarzyć trzy słowa i odgadnąć ukryte hasło. Wygrywa pierwsza osoba, która na sygnał prowadzącego udzieli poprawnej odpowiedzi.

- Konkurs "Czwórka PREZENTuje" w poprzednich latach cieszył się ogromną popularnością wśród naszych słuchaczy, więc postanowiliśmy ponownie nagrodzić Czwórkowiczów za to, że są z nami. Rozdaliśmy już kilkadziesiąt cennych nagród, które - jak wiemy od uczestników - cały czas są z nimi. Mamy nadzieję, że i w tym roku ponownie uda nam się sprawić świąteczną niespodziankę słuchaczom biorącym udział w zabawie - informuje Hanna Dołęgowska, dyrektor radiowej Czwórki.

ZOBACZ WIĘCEJ Konkursy Czwórki >>>

Konkurs "Czwórka PREZENTuje" trwa na antenie od 6 grudnia br. do 31 grudnia 2018. Wśród tegorocznych nagród do wygrania znajdą się: konsola do gier, hulajnoga elektryczna, telewizor 4K, tablet,  słuchawki, radio cyfrowe, telewizor 4K, okulary VR, smartwatch, ekspres do kawy, a także zegarki i karty podarunkowe.

Czwórka zaprasza do udziału w konkursie i poszukiwania haseł-podpowiedzi na antenie na stronie www.czworka.online, poprzez aplikację Player Polskie Radio i w systemie cyfrowym DAB+.

PRZECZYTAJ Regulamin czworka prezentuje 2018 >>>

***

mat. pras./kd/pj

Zobacz więcej na temat: Czwórka konkursy

Czytaj także

Schronisko dla roślin - jak działa takie miejsce?

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2018 11:25
Czasem naszym roślinom brakuje słońca, czasem mają za dużo wody. Gdy zaczynają więdnąć, najczęściej po prostu je wyrzucamy. Ale, jak przekonuje Katarzyna Dziedzic, współzałożycielka Schroniska dla roślin, jest sposób na to, by dać im drugie życie i dobry dom.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Horses on the wall: piszemy po polsku, bo chcemy trafić do ludzi

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2018 18:06
- Najwięcej radości daje nam granie dla ludzi. Kiedy widzimy, jak bawią się pod sceną, to chcemy tworzyć dla nich więcej i dotrzeć do jak największej grupy odbiorców - mówili muzycy Horses on the wall.
rozwiń zwiń