Polskie Radio
Section05
konkursy

"Pomysłowe wakacje" - dobra zabawa i zachowanie wspomnień z lata

Jak zachować wakacyjne wspomnienia, dobrze się przy tym bawiąc? Wystarczy wziąć kartkę, kredki, farby, klej, nożyczki, muszelki, piasek, listki, gałązki, sznurek lub inne pomoce plastyczno-techniczne i stworzyć pracę przedstawiającą czas spędzony w wakacje. Zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w drugiej edycji plebiscytu "Pomysłowe wakacje" Polskiego Radia Dzieciom, w którym liczy się pomysłowość i kreatywność!
Zobacz więcej na temat:  dzieci Joanna Ficińska konkursy

Lato z Polskim Radiem! [SPRAWDŹ NASZE PROPOZYCJE]

Latem Polskie Radio zaprasza na specjalne audycje plenerowe, dużo dobrej muzyki, relacje z podróży oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Publiczny nadawca radiowy, jako patron medialny, będzie także relacjonował i transmitował ważne wydarzenia muzyczne, kulturalne i sportowe, w tym m.in. Tour de Pologne, Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach czy Air Show w Radomiu. 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Polskie Radio lato koncert koncerty w Polskim Radiu konkurs konkursy

Lato z Polskim Radiem! [SPRAWDŹ NASZE PROPOZYCJE]

Latem Polskie Radio zaprasza na specjalne audycje plenerowe, dużo dobrej muzyki, relacje z podróży oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Publiczny nadawca radiowy, jako patron medialny będzie także relacjonował i transmitował ważne wydarzenia muzyczne, kulturalne i sportowe, w tym m.in. Tour de Pologne, Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach oraz Air Show w Radomiu. 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Polskie Radio lato koncert koncerty w Polskim Radiu konkurs konkursy