CLR - Chris Liebing

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2013 12:50
Jedna z najbardziej znanych i popularnych postaci na światowej scenie Techno.
CLR - Chris Liebing
Foto: materiały promocyjne

Już 13-go kwietnia nadarza się okazja aby zobaczyć na żywo umiejętności legendy muzyki techno. Podczas tej nocy minimum 4-godzinnego seta zagra szef wytwórni CLR - Chris Liebing!

Chris Liebing - niemiecki DJ i producent muzyczny, należy do grona wirtuozów muzyki elektronicznej, których produkcje muzyczne ustalają aktualnie obowiązujące standardy w muzyce Techno. Podobnie niekwestionowana jest jego pozycja wśród DJ'ów, gdzie jest jednym z kilku liderów światowej sceny. Grał praktycznie we wszystkich krajach świata, w których odbywają się imprezy z nowoczesną muzyką taneczną, od Berlina, Paryża czy Londynu przez Nowy Jork i Los Angeles, Rio de Janeiro i Buenos Aires do Johannesburga, Hongkongu, Kuala Lumpur czy Tokio.

Podczas swoich setów artysta używa jednocześnie trzech potężnych programów: Ableton Live, Traktor Pro i Maschine! Liebing rozkłada każdy numer na czynniki pierwsze, a następnie spontanicznie łączy je z fragmentami innych tracków oraz własnymi samplami i efektami, co w rezultacie daje niezwykle energetyczną i niepowtarzalną mieszankę techno!

Otrzymał nagrody dla najlepszego niemieckiego DJ'a i producenta muzycznego (Deutschen Dance Awards).

W 1996 roku założył swój pierwszy label Audio i w ramach tego przedsięwzięcia nawiązał współpracę z Undercover Music Group Germany. W Audio wydał 16 pozycji, wiele z nich zaliczanych jest do klasyki muzyki Schranz (Dandu Groove, Drum Cook, Rauschen). Obecnie jest właścicielem kilku liczących się w świecie muzyki techno wytwórni płytowych: SOAP, CLR, CL-RETRY, CLAU oraz Stigmata.

Koncert pod Patronatem Czwórki odbędzie się 13 kwietnia, w Warszawskim klubie 1500m2 do wynajęcia.

/Czytaj także

MODESTEP nowe daty koncertów!

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2013 10:00
Wydarzenie w ramach trasy "Evolution Theory Tour" oraz cyklu Face The Music.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Sizeer Music On Tour - GrubSon i BRK

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2013 15:00
GrubSon i BRK, ruszyli w Polskę w ramach wiosennej trasy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Disclosure po raz pierwszy w Polsce!

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2013 10:30
To jedna z najświeższych sensacji muzyki klubowej.
rozwiń zwiń