MODESTEP nowe daty koncertów!

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2013 10:00
Wydarzenie w ramach trasy "Evolution Theory Tour" oraz cyklu Face The Music.

Zespół wystąpi 4 maja 2013 w Łodzi (klub Wytwórnia) oraz 5 maja 2013 w Warszawie (klub Basen). Przy tej okazji możemy ogłosić, że odbędzie się jeszcze jeden, dodatkowy koncert - 3 maja 2013 - chłopaki z Modestep wystąpią w gdańskim CSG! Każde z wydarzeń odbędzie się w ramach cyklu Face The Music oraz międzynarodowej trasy promującej najnowszy album zespołu - "Evolution Theory". Oczywiście wszyscy którzy wygrali u nas wejściówki lub kupili bilety mogą się wybrać na koncerty w nowych terminach!!!

Zespół MODESTEP został założony w 2010 roku przez czwórkę przyjaciół. Początek całości dali bracia Tony i Josh, którzy zajmowali się muzyką już od 2001 roku. W lutym 2011 chłopaki wydali debiutancki singiel "Feel Good", który w ciągu zaledwie kilku dni trafił na słynną listę UK Singles Chart. Żywa perkusja i gitarowe wstawki sprawiają, że grany na żywo dubstep w wykonaniu chłopaków z Modestep dosłownie zwala z nóg. W ciągu zaledwie dwóch lat zdobyli niesamowitą popularność, a liczby wyświetleń każdego z ich utworów sięgają milionów. Dziewczyny za nimi szaleją, na koncie mają już występy na największych festiwalach na całym świecie, a koncerty klubowe zawsze przyciągają rzesze fanów.

Wkrótce przed przyjazdem artystów do Polski, ich fanów czeka prawdziwa gratka - skończyły się prace nad "Evolution Theory", który jest pierwszym albumem długogrającym zespołu!

Koncerty pod patronatem Czwórki!!!

 

Czytaj także

Łona i Webber zagrali w Czwórce! (zobacz wideo)

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2011 16:15
Jeden z najlepszych polskich hip hopowych składów, wystąpił w audycji Hirka Wrony, gdzie na żywo i przy wsparciu żywego zespołu wykonał piosenki ze swojej najnowszej płyty.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Electronic Heart” grupy Zebra

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2012 08:00
Oto krążek zespołu, który, eksperymentuje wokół gatunku muzycznego, jakim jest szeroko pojęty dub!
rozwiń zwiń
Czytaj także

WhoMadeWho na dwóch koncertach w Polsce!

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2012 10:00
Objawienie europejskiego disco-punka i electro-popu, zespół WhoMadeWho na dwóch klubowych koncertach w Polsce!!!
rozwiń zwiń