MODESTEP nowe daty koncertów!

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2013 10:00
Wydarzenie w ramach trasy "Evolution Theory Tour" oraz cyklu Face The Music.

Zespół wystąpi 4 maja 2013 w Łodzi (klub Wytwórnia) oraz 5 maja 2013 w Warszawie (klub Basen). Przy tej okazji możemy ogłosić, że odbędzie się jeszcze jeden, dodatkowy koncert - 3 maja 2013 - chłopaki z Modestep wystąpią w gdańskim CSG! Każde z wydarzeń odbędzie się w ramach cyklu Face The Music oraz międzynarodowej trasy promującej najnowszy album zespołu - "Evolution Theory". Oczywiście wszyscy którzy wygrali u nas wejściówki lub kupili bilety mogą się wybrać na koncerty w nowych terminach!!!

Zespół MODESTEP został założony w 2010 roku przez czwórkę przyjaciół. Początek całości dali bracia Tony i Josh, którzy zajmowali się muzyką już od 2001 roku. W lutym 2011 chłopaki wydali debiutancki singiel "Feel Good", który w ciągu zaledwie kilku dni trafił na słynną listę UK Singles Chart. Żywa perkusja i gitarowe wstawki sprawiają, że grany na żywo dubstep w wykonaniu chłopaków z Modestep dosłownie zwala z nóg. W ciągu zaledwie dwóch lat zdobyli niesamowitą popularność, a liczby wyświetleń każdego z ich utworów sięgają milionów. Dziewczyny za nimi szaleją, na koncie mają już występy na największych festiwalach na całym świecie, a koncerty klubowe zawsze przyciągają rzesze fanów.

Wkrótce przed przyjazdem artystów do Polski, ich fanów czeka prawdziwa gratka - skończyły się prace nad "Evolution Theory", który jest pierwszym albumem długogrającym zespołu!

Koncerty pod patronatem Czwórki!!!

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Łona i Webber zagrali w Czwórce! (zobacz wideo)

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2011 16:15
Jeden z najlepszych polskich hip hopowych składów, wystąpił w audycji Hirka Wrony, gdzie na żywo i przy wsparciu żywego zespołu wykonał piosenki ze swojej najnowszej płyty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Electronic Heart” grupy Zebra

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2012 08:00
Oto krążek zespołu, który, eksperymentuje wokół gatunku muzycznego, jakim jest szeroko pojęty dub!
rozwiń zwiń

Czytaj także

WhoMadeWho na dwóch koncertach w Polsce!

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2012 10:00
Objawienie europejskiego disco-punka i electro-popu, zespół WhoMadeWho na dwóch klubowych koncertach w Polsce!!!
rozwiń zwiń