DJ Glasse: wyjątkowy set w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2011 16:07
Glasse w tworzonych setach dobiera głębsze, perkusyjne i hipnotyczne brzmienia. Graną przez siebie muzykę określa mianem tribal dirty house’u.

Łukasz Glasser szerzej znany jako Glasse swoją przygodę z gramofonami rozpoczął w 1996r. Zaledwie kilka miesięcy później zadebiutował przed półtoratysięczną publicznością u boku szefa wytwórni Positiva, Kevina Williamsona w warszawskim klubie Planeta. Związany początkowo z agencją Groove Republic brał udział we wszystkich niemal najważniejszych imprezach rodzącej się wówczas stołecznej sceny house’owej.

Zaczynał od wokalnego house’u z elementami soulful i funky. Przed kilkoma laty skierował się w stronę głębszych, perkusyjnych i hipnotycznych brzmień, by dziś graną przez siebie muzykę określać mianem tribal dirty house’u.

W ciągu swojej kariery dj-skiej zjeździł niemal całą Polskę, wielokrotnie występując w czołowych krajowych klubach.

Zobacz więcej na temat: MUZYKA POLSKA
Czytaj także

W BE 4: niegrzeczni chłopcy z Poznania

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2011 14:13
Audycja BE 4 po krótkiej przerwie powróciła na antenę Czwórki. Z nowymi gośćmi oraz wejściówkami na najlepsze krajowe imprezy ruszyliśmy 18 czerwca o godz. 19.00.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Czwórka na Ibizie! (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2011 15:50
Muno.pl i Czwórka Polskie Radio łączą siły z jednym z najpopularniejszych imprezowych kanałów telewizyjnych w sieci - Dancetrippin.TV. Pierwsza odsłona miała miejsce w "BE 4" w sobotę!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Evidence wydaje nowy album

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2011 14:52
Pod koniec września ukazuje się "Cats & Dogs" - druga solowa płyta Evidence`a - rapera znanego z działającego w latach dwutysięcznych składu Dilated Peoples.
rozwiń zwiń