Simon Mattson w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2011 17:23
Simon Mattson to elastyczność grania i styl przesiąknięty dynamicznym, tanecznym groovem. Sam określa go jako deep-tech, ale w jego setach zdecydowanie można usłyszeć house‘owe rytmy.

Jego pseudo artystyczne jest całkiem świeże na polskim i miedzynarodowym rynku muzycznym, ale nie dajcie się zwieść - to postać która od ponad 8 lat występuje jako Simon.S! Podczas swojej kariery grywał zarówno w polskich jak i zagranicznych prestiżowych klubach wliczając SeOne (Londyn), Sass Club (Wiedeń) czy Mecca (Praga). Simon miał również szanse pokazać się na urodzinach światowej rangi klubu Godskicthen Air (Birmingham), gdzie grał u boku takich sław jak Eric Prydz, Nic Fanciulli, The Shapeshifters, Funkagenda czy Paul Thomas.

Własną muzykę Simon tworzy od 2007 roku. Jego debiutancki remix wyszedł w towarzystwie The Buick Project (Nic Fanciulli & Andy Chaterley) nakładem brytysjkiej wytwórni SIC Recordings. Przez następne 3 lata do jego dyskografii dołączyły remixy takich artystów jak: Sandy Rivera (Blackwiz Records 2010r), Paul Thomas (Starlight Music 2010r) czy Trophy Twins (Big & Dirty 2008r).

pg,muno.pl

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mama Selita w "Ministerstwie Dźwięku"

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2012 08:34
Na naszej antenie warszawski zespół promował piosenki z debiutanckiej płyty "3,2,1...!".
rozwiń zwiń

Czytaj także

DJ Maken zagrał w Czwórce (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2011 15:00
Przedstawiamy set Makena, Joint Venture Sound System i ich niesamowitą energetyczną miksturę reggae, dubu, etnotechno.
rozwiń zwiń