W audycji "BE4" grał dla Was Conradq

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2012 10:00
Conradq miksuje energetyczną mieszankę deep i tech-house'u.
Audio

Przygodę z didżejką i organizacją imprez rozpoczął w 1997 roku. Pięć lat później cyklem Muzikanova zainicjował klubową działalność promotorską i didżejską, działając m.in. w kultowym klubie Bolanda, w Esencji i Terapii. Od 2005 roku współtworzył i promował poznański SQ klub, który już w pierwszym roku działalności zdobył miano "Klub Roku” (Nocne Marki / Aktivist). Conradq jest również pomysłodawcą i współtwórcą ogólnopolskiego serwisu klubowego promującego nowe brzmienia Muno.pl
Conradq regularnie grywa w dobrych klubowych przestrzeniach (m.in.: Sfinks, Soho / Sopot, SQ klub / Poznań, 1500m2, Klub 55, Piekarnia / Warszawa, Krakowska180 / Wrocław, Eskulap / Poznań, Fabryka / Kraków). Supportował podczas setów artystów takich jak m.in. Hernan Cattaneo, Sister Bliss, Fritz Kalkbrenner, Robert Dietz, Dixon, czy Agoria.

Posłuchaj seta didżejskiego Conradq z audycji "BE4" .

Czytaj także

"BE: 4" w rytmie techno - zagrał Siasia

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2012 15:00
W tym tygodniu w audycji "BE: 4" sporo muzycznych nowości z całego świata. W studiu Czwórki pojawił się Siasia, który zaprezentował słuchaczom swój godzinny dj set w rytmie techno!
rozwiń zwiń
Czytaj także

CJ Art w "BE: 4"

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2012 15:00
Gościem audycji "BE: 4" był CJ Art, który zagra na imprezie "Ultimate Sound Experience" pod patronatem CZWÓRKI.
rozwiń zwiń
Czytaj także

DJ-ejska noc w Czwórce. Posłuchaj setów klubowych wyjadaczy!

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2012 12:00
W sobotni wieczór na antenie Czwórki działo się totalne szaleństwo: ekipy Deep House Polska, DJ BrainWash i Mia Twin zaprezentowali swoje taneczne sety. Posłuchaj nagrań.
rozwiń zwiń