Bshosa ekskluzywnie w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2014 11:56
Michał Brzozowski, ukrywający się za pseudonimem Bshosa, to postać doskonale znana wszystkim polskim klubowiczom. Rezyduje w Warszawie, gdzie zawiaduje m.in. klubami 1500m2, Plażowa czy Na Lato. Gra imprezy w całej Europie, regularnie podróżuje, ale w sobotni wieczór znalazł czas, by zajrzeć do Czwórki i zagrać eksluzywny set.
Audio
Bshosa - Michał Brzozowski
Bshosa - Michał BrzozowskiFoto: muno.pl

- Kończące się powoli lato spędziłem głównie w Plażowej, czyli moim najmłodszym dziecku. Bardzo dużo się tam działo i ogarnięcie tego wszystkiego było karkołomnym zadaniem. Udało się jednak i mam duży powód do satysfakcji - powiedział Michał w "BE 4".
Letni okres upłynął Bshosie również na wyjazdach zagranicznych. Był m.in. na Ibizie, gdzie miał okazję spotkać się z wieloma sławami światowej muzyki klubowej. - Te kontakty są miłe i na pewno zaprocentują. Już niebawem zaczynamy przecież okres zamkniętych imprez klubowych i mogę zdradzić, że naprawdę dużo się będzie działo - powiedział gość Czwórki.
ZOBACZ TEŻ: Piotr Bejnar zagrał na żywo w Czwórce

Muzyczne odkrycia i inspiracje ostatnich miesięcy Bshosa umieścił w eksluzywnym secie, który zagrał w "BE 4". Jeśli chcecie wiedzieć, co najciekawszego działo się ostatnio i dzieje obecnie na scenie klubowej, koniecznie wysłuchajcie nagrania audycji.
ac

Czytaj także

Koncert Łąki Łan w Czwórce (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2014 17:00
Łąki Łan to polski zespół, grający - według samych muzyków - "łąki funk”, a zdaniem recenzentów - połączenie muzyki punk oraz funk. Zapraszamy do obejrzenia reemisji koncertu w "Ministerstwie dźwięku".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Gooral rozgrzał scenę Czwórki [wideo]

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2014 16:29
Gooral, czyli Mateusz Górny, producent, generator dźwięków i prekursor łączenia electro, dubstep i dnb z góralszczyzną, znany m.in. z brawurowych występów z zespołem Mazowsze, zagrał na Czwórkowej scenie w "Ministerstwie dźwięku"!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Xxanaxx - niespotykanie spokojny duet

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2014 18:37
Duet Xxanaxx to jedno z największych muzycznych odkryć ostatnich miesięcy. Debiutancki album zespołu pt. "Triangles" zbiera doskonałe recenzje, a promując go artyści zagrali na najważniejszych imprezach w Polsce. To zdecydowanie jest ich czas!
rozwiń zwiń