Płyta tygodnia. P.A.F.F. "Fala"

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2017 11:35
Prawdziwa rewolucja brzmieniowa na polskiej scenie muzycznej! Fuzja elektroniki, hip-hopu, dancehallu i popu z gościnnym udziałem najlepszych raperów i składów hip-hopowych w Polsce.
P.A.F.F.
P.A.F.F.Foto: materiały prasowe
Sprawdź też:
POGLOS 12 KARTA 1200x660.jpg
P.A.F.F.: wyciągam raperów ze strefy komfortu

"Fala” to debiutancki album cenionego wrocławskiego producenta muzycznego Pawła "P.A.F.F.-a" Kasperskiego, który współpracował z wieloma znanymi artystami, m.in. takimi jak: Major Lazer, Diplo, Dimitri Vegas & Like Mike, DVBBS, Jada Pinkett Smith, J.U.S.T.I.C.E. League, Wiz Khalifa, Scooter. Na jego bitach nawijało również wielu polskich raperów.

Paluch, Tede, Popek, Dwa Sławy, Duże Pe, debiutujący muzycznie youtuber Gargamel, Bosski, Zjednoczenie Soundsystem (Pablopavo i Diego Cichy Don) oraz Lanberry to tylko niektóre nazwiska, które razem z P.A.F.F.-em stworzyły pierwszy tego typu album w Polsce.

Płyta ukazała się 22 września nakładem wytwórni Universal Music Polska.

***

materiały prasowe/jsz

Czytaj także

Spinache: rzeczywistość jest piękna

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2017 14:15
Nad nową płytą "Reality" pracował aż trzy lata, jednak sam nie wie, czy słuchacze "jarają się czekaniem". - Może czasem przeginam, a może powinienem dać ludziom odpoczywać - zastanawia się Spinache w rozmowie z Numerem Razem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kanye West. "Każdy geniusz jest świrem"

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2017 15:27
Dokładnie 12 lat temu, 30 sierpnia 2005 roku, ukazał się album "Late Registration" Kanye'a Westa, a singlem "Gold Digger" artysta przedarł się do mainstreamu jako raper. Utwór dziesięć tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu Billboardu i został wyróżniony nagrodą Grammy.
rozwiń zwiń