Cypress Hill „Rise Up”

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2010 17:05
Płycie „Rise up” patronuje Polskie Radio Euro.

Legendarna hiphopowo-rockowa grupa CYPRESS HILL po 6 latach milczenia wydała w końcu nowy album! Płycie „Rise up” patronuje Polskie Radio Euro.

Cypress Hill (raperzy B-Real i Sen Dog, DJ Muggs oraz perkusjonalista Eric Bobo) to jeden z najpopularniejszych i najważniejszych zespołów hiphopowo-rockowych w historii muzyki. Grupa sprzedała ponad 18 milionów krążków na całym świecie i może się poszczycić licznymi hitami na szczytach list przebojów, a także wielomilionową rzeszą fanów.

„Rise up”, kolejne wydawnictwo zespołu po „Till Death Do Us Part” z 2004 roku, powstało w ciągu ostatnich trzech lat w należącym do B-Reala studiu nagraniowym The Temple w Los Angeles. „Praca nad tą płytą dała nam dużo frajdy”–  mówi Sen Dog. „Czuliśmy się tak jak podczas tworzenia pierwszej płyty. Nagrywaliśmy, co tylko chcieliśmy, bez żadnych muzycznych ograniczeń. Okazja do współpracy z jednym z moich ulubionych gitarzystów wszechczasów – Tomem Morello – była wielką gratką. Zawsze wiedziałem, że razem stworzymy kawał rasowej muzyki.”

Pierwszym singlem z płyty „Rise up” jest energetyczna piosenka tytułowa, w której usłyszymy Toma Morello (Rage Against The Machine/Street Sweeper Social Club), współautora i współproducenta utworu. Słynny gitarzysta pojawia się także w drugim utworze z płyty, noszącym tytuł „Shut ‘Em Down.”

Na koniec warto wspomnieć, że Cypress Hill wydali swoją płytę w legendarnej wytwórni Priority Records, której Dyrektorem Kreatywnym został Snoop Dogg.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dom debiutuje – “Living In America”

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2010 11:14
Na naszej antenie singiel promujący debiutancką EP-kę grupy z Massachusetts.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mosqitoo – „Synthlove”

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2010 16:42
Radio Euro poleca nowy album polskiego elektropopowego duetu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

“Put You Shoes On” – nowa płyta Mariki

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2010 17:21
„Put Your Shoes On/Put Your Shoes Off” już do kupienia w sklepach muzycznych!
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Zapiski z 1001 nocy"

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2010 09:45
29 czerwca ukazała się nowa płyta Eldo - jednego z najbardziej charyzmatycznych polskich hiphopowców.
rozwiń zwiń