X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Exclusive: Wywiad z Mobym w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2011 08:30
W "DJ Paśmie"wywiad z gwiazdą elektroniki, amerykańskim wokalistą, kompozytorem i producentem muzycznym – Mobym.
Audio

W połowie czerwca będzie w Polsce, ale już teraz na antenie radiowej Czwórki! Z Mobym rozmawiał dziennikarz Czwórki – Hubert Augustyniak!

Rozmowa dotyczyła najnowszego albumu muzyka. Płyta dostępna jest w sprzedaży od 16 maja, choć Moby nieco wcześniej zdecydował się podzielić swoją najnowszą twórczością z fanami, za pośrednictwem Internetu.

"Destroyed", czyli najnowszy krążek artysty składa się z dwóch części – płyty z muzyką oraz albumu zdjęć wykonanych przez Moby’ego. To, co wyróżnia tę płytę, to wyjątkowa sceneria, w jakiej powstawała i jej wpływ na kształt wydawnictwa. Piosenki Moby’ego z Destroyed były pisane późnymi nocami w pokojach hotelowych, na różnych kontynentach. "Destroyed" to ścieżka dźwiękowa rodem z opustoszałych miast o drugiej nad ranem, oddająca uczucie poruszenia i odosobnienia, a zarazem komfortu, jaki daje spokojna samotność.

Płyta i album fotograficzny tworzą razem intymny portret świata Moby’ego i jego procesu twórczego – zarówno muzyka, jak i zdjęcia w tym samym okresie były inspirowane dziwnym, niezwykłym życiem artysty będącego w trasie koncertowej.

15 utworów zamieszczonych na płycie łączy klimatyczny niepokój z wszechogarniającym pięknem – to płyta bogata w melodie, które zamiast wyważać drzwi do umysłu, zagnieżdżają się w nim ukradkiem.


Zobacz fragment wywiadu w boksie "Wideo" po prawej stronie artykułu.

KaW

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Moby na Orange Warsaw Festival 2011!

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2011 14:00
Producent i multiinstrumentalista, który w latach 90. wprowadził muzykę klubową na popowe listy przebojów, będzie w Warszawie promował swój nowy album "Destroyed" .
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dziesiąty studyjny album Moby’ego

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2011 08:40
Moby wydał kolejna płytę - "Destroyed". Wydawnictwo poleca Czwórka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ten Typ Mes i "Kandydaci na szaleńców"

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2011 14:58
Czwórka poleca najnowsza płytę w rytmie hip-hopu nagraną przez Ten Typ Mes! Albumy do zdobycia na naszej antenie!
rozwiń zwiń