DJ Fresh "Louder"

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2011 14:36
Po zeszłorocznym sukcesie "Gold Dust", DJ Fresh firmuje piosenkę, która może co najmniej dorównać popularnością przebojowi z 2010 roku.

Do wykonania "Louder" artysta zaprosił Sian Evans, której głos znakomicie brzmi w kontrapunkcie do dubstepowych brzmień. Co więcej - teledysk do piosenki został wyreżyserowany przez Bena Newmana - zdobywcy UK Music Video Awards 2010.

DJ Fresh wraz z DJ Adamem F jest właścicielem wytwórni Breakbeat Kaos. To jej nakładem został wydany w zeszłym roku drugi album artysty – "Kryptonite". Prawdopodobnie ze względów komercyjnych (ścieżka dźwiękowa w jednej z kampanii reklamowych), "Louder" ukazuje się w Ministry of Sound.

DJ Fresha znamy nie tylko z anteny. W zeszłym roku wystąpił w Poznaniu w ramach polecanego przez "Czwórkę" cyklu "Jam the Club".

jk/KaW

Zobacz więcej na temat: MUZYKA dj fresh Poznań kawa
Czytaj także

DJ Fresh na Jam The Club

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2010 14:54
Czwórka zaprasza na drum'n'bassową ucztę w poznańskim Eskulapie 20 listopada. Słuchaj nas i wygraj wejściówki!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jam the Club Tour 2011

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2011 14:14
Już w najbliższy piątek startuje trasa koncertowa Jam The Club, w ramach której zespoły Stop Mi! i Miss Polski występować będą w całej Polsce. Sprawdź, czy odwiedzą Twoje miasto. Trasę poleca Czwórka – Radio z Wizją.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Miss Polski i Stop Mi! ruszają razem w trasę - WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2011 14:15
– To jest tour dwóch równorzędnych zespołów, nie ma tu jednej głównej gwiazdy – zgodnie podkreślają Olek Świerkot (Miss Polski) i Maciej Faryna (Stop Mi!).
rozwiń zwiń