zaGRYwka: "Vanquish" - ''nie wolno biec na tzw. Jana''

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2012 17:46
- To jest bardzo dobra strzelanina, w której widzimy całą postać – na wstępie wyjaśnił Leszek Moczarski z Electronic Dreams.
Audio

''Vanquish'' to gra akcji opracowana przez japońskie studio Platinum Games. Tło fabularne to czasy, gdy na ziemi pozostało już niewiele surowców naturalnych, a dwa największe mocarstwa rywalizują o ich pozyskanie.
- Ultra nowoczesne kombinezony, skomplikowane systemy osłon. Dzieje się bardzo dużo i bardzo szybko, chociaż nie wolno biec na tzw. Jana. Trzeba się czasami zastanowić na kolejnym krokiem – powiedział w radiowej Czwórce Leszek Smosarski z Electronic Dreams.

Nieoczekiwanie, za styl gry i fabułę, redaktor Smosarki przyznał 4 gwiazdki na 5 możliwych.

Jednym z plusów gry ‘’Vanquish’’ jest niesamowita grafika. Dbałość o szczegóły sprawia, że gracz może dostrzec najmniejsze elementy kombinezonu swojego bohatera.

- Widać każdą śrubkę. Wszystko co powinno być jest na swoim miejscu. Jakość tekstur jest znakomita, świetnie wyglądające tła, a co najważniejsze prędkość animacji jest cały czas na stałym poziomie – dodał gość Kuby Marcinowicza.
Minusem za to jest płaski dźwięk. Japońskie klimaty są bardzo męczące. Sytuacji nie ratują nawet odgłosy wojny, które są ciut lepsze, niż muzyka.
Gra pojawiła się na rynku w listopadzie 2010 roku.
Po większą dawkę informacji dotyczących gry ‘’Vanquish’’ oraz oceny specjalistów zapraszamy do materiału dźwiękowego.

Czytaj także

zaGRYwka: "Heavenly Sword"

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2012 19:27
Przygotowana przez studio Ninja Theory gra "Heavenly Sword" swoje lata ma, ale czy warto wyciągać ją z lamusa? Posłuchaj, co o tym sądzą niestrudzeni testerzy Czwórki.
rozwiń zwiń
Czytaj także

zaGRYwka: "Tomb Rider Underworld" – Lara kanciasta, ale jara

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2012 19:28
Chodź gra wyszła w listopadzie 2008 roku, to zdaniem naszych testerów, przygodowe wyprawy z Larą Croft w dalszym ciągu dostarczają przyjemności.
rozwiń zwiń
Czytaj także

zaGRYwka: "Medal Of Honor Airborne" - rewelacyjne odgłosy wojny

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2012 19:34
- Na swoje czasy, to był świetny tytuł, ale jest jeden element, który straszliwie psuje tę grę – mówił w Czwórce Leszek Smosarski z Electronic Dreams.
rozwiń zwiń
Czytaj także

zaGRYwka: "Toy Story 3"

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2012 19:03
Twórcy gier opartych na filmach zazwyczaj nie przykładają się do powierzonego im zadania i efekty ich pracy często bywają mocno niezadawalające. Czy dotyczy to także trzeciej części "Toy Story". Odpowiedź przyniesie zaGRYwka.
rozwiń zwiń