zaGRYwka: ""MX vs. ATV Reflex"

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2012 19:05
"MX vs. ATV Reflex" to gra wyścigowa stworzona z myślą o miłośnikach jazdy w ciężkim terenie. Są błoto, żwir i śnieżne zaspy oraz faceci śmigający na ognistych rumakach.
Audio
  • Posłuchaj, jak Kuba Marcinowicz i Leszek Smosarski bawili się na wyścigach

Wszystko zaczęło się na początku tego wieku, kiedy to odbyła się premiera pierwszej części niezwykle dziś popularnej serii wyścigowej. Twórcy ze studia "Rainbow" postarali się, żeby gracz miał dostęp do do motocykli motocrosswych, przynoszących nie mniejszą frajdę quadów ATV, a także pojazdów buggy i potężnych ciężarówek.

 - Liczyłem na grę, która będzie podobna do "Pure" i tutaj ogromne zaskoczenie, bo "MX vs. ATV Reflex" idzie w stronę totalnego realizmu - emocjonuje się Leszek Smosarski. I jeśli chodzi o motocykle, to steruje się bardzo dobrze i gdyby jej twórcy ograniczyli się tylko do quadów i do crossów to byłoby ekstra! Ale tutaj ktoś pocisnął nam jeszcze buggy i auta terenowe. I zdecydowanie przedobrzył, bo w tym przypadku model jazdy leży i denerwuje.

Mimo, że to gra wyścigowa zadaniem jej uczestników jest nie tylko szybkie dotarcie do mety, ale również wykonanie spektakularnych ewolucji na swoich maszynach w ekstremalnych warunkach: w błocie, piasku i w snieżnych zaspach.

 - Najsłabszym elementem gry jest bez wątpienia dźwięk, a właściwie kakofoniczny jazgot - komentuje ekspert "Czwartego Wymiaru". - Jest tu jednak jeden z moich ulubionych trybów gry, czyli "eliminator", gdzie odpada ostatni uczestnik zawodów. Jest także "free style", ale zupełnie niepotrzebnie, bo sterowanie jest nieintuicyjne i zamiast cieszyć i bawić tylko irytuje.

Jaką ocenę przyznali zaGrywający i czy dobrze się przy tym bawili - dowiesz się słuchając i oglądając pliki dołączone do tego testu.

Zobacz więcej na temat: Czwórka leszek smosarski
Czytaj także

RozGRYwka: "Cywilizacja"

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2012 15:56
Najpierw była gra "Through The Age", potem niemalże natychniastowy sukces i rewelacyjne oceny graczy. Czy polska wersja popularnej planszówki znajdzie uznanie w oczach surowych jurorów "Czwartego Wymiaru"?
rozwiń zwiń
Czytaj także

rozGRYwka: "SmallWorld"

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2012 19:37
Krasnoludy, czarodzieje, amazonki, giganci i orki. 14 gatunków, 20 specjalnych mocy i jeden cel: zwyciężyć inne nacje i zająć jak największe terytorium. "Czwarty Wymiar" testuje "SmallWorld".
rozwiń zwiń
Czytaj także

zaGRYwka: "Toy Story 3"

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2012 19:03
Twórcy gier opartych na filmach zazwyczaj nie przykładają się do powierzonego im zadania i efekty ich pracy często bywają mocno niezadawalające. Czy dotyczy to także trzeciej części "Toy Story". Odpowiedź przyniesie zaGRYwka.
rozwiń zwiń