Respect For Tape! Nie zwalniamy tempa!

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2021 15:15
Jesteście gotowi na kolejną porcję wspomnień z kasetą magnetofonową w roli głównej? Jeśli tak, to sprawdźcie kolejny klip ze zbliżającego się wielkimi krokami projektu Respect For Tape! Tym razem w hiphopową podróż do przeszłości zabrali Was Nullo, L.U.C., Pih oraz Magiera. Za nami premiera "Na magnetofonowej taśmie".
Nullo, L.U.C., Pih oraz Magiera - Respect for Tape
Nullo, L.U.C., Pih oraz Magiera - Respect for Tape!Foto: Alexander Pieniążęk

Nałogowo przewijałeś kasety? Twój walkman nieustannie cierpiał z powodu rozładowanych baterii? Nagrywałeś swoje pierwsze rymy na dwukaseciaku? A może całymi dniami słuchałeś "Świateł Miasta", "Kinematografii", "S.P.O.R.T.u" , "Black Sunday" czy "Illmatica"? W takim razie bezzwłocznie wciśnij przycisk PLAY i przenieś się do minionej epoki, która nadal tętni życiem w rytmie werbla i basu.


Respect For Tape! 1200.JPG
Respect For Tape - premierowo w holdzie Lou Ottensowi

Zobacz także:

Premiera singla zbiegła się z urodzinami Piha. Białostocki raper to żywa legenda rodzimej sceny hiphopowej, człowiek, który łączy starą i nową szkołę rapu. Jego obecność na albumie Respect For Tape, którego inicjatorem i producentem wykonawczym jest ceniony kolekcjoner muzycznych taśm Grędziu, była czymś naturalnym.

Nullo x L.U.C. x Pih - Na magnetofonowej taśmie (prod. Magiera) | Respect For Tape

Przypomnijmy, że "Na magnetofonowej taśmie" to już drugi singiel zwiastujący album. Pierwszy kawałek "…na kasetach" ozdobili swoimi wersami reprezentanci starej szkoły Ero, Felipe i Obywatel MC, produkcją zajął się Markowy, a o skrecze i cuty zadbał DJ Twister.

Dziś przyszła pora na drugą odsłonę mixtape’u Respect For Tape pod tytułem "Na magnetofonowej taśmie". Peace!

mat.pras/aw

Czytaj także

Anioł u GrubSona. Czego słucha, kiedy nie gra?

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2021 09:40
Śpiewa, gra, pisze teksty, komponuje muzykę. Na początku tego roku Michał Anioł zadebiutował płytą "U". - To jest bardzo dobry album, który powstał w bardzo dziwnych czasach - ocenia GrubSon.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Up To Date Festival 2021. Electro, punk i ogień

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2021 12:00
- W numerze "Te tereny" Belmondo, czyli jeden z naszych ludzi na Czwartej Scenie Czwórki, mówi o miejscu, z którego pochodzi. Ja pochodzę z Białegostoku i na Up To Date jestem już jedenasty raz, czyli opuściłem tylko jedną odsłonę - opowiada dziennikarz Czwórki Kamil Jasieński. 
rozwiń zwiń