Debbie Harry, Avrlil Lavigne i Warpaint. Wszystkie drogi prowadzą do Wrony

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2021 16:00
Weronika "Wrona" Jasiówka wygrała 5. odsłonę konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno". Czego słucha, gdy nikt nie widzi i jaki będzie jej debiutancki album?
Wrona
WronaFoto: Ewelina Słowińska

Wokalistka, autorka tekstów, producentka oraz perkusistka Wrona nie tylko zwyciężyła w naszym konkursie, ale została wyróżniona za najlepszą muzykę i teksty przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS.

WRONA - JAK DEBBIE HARRY デビーハリー (Official Music Video) / WRONA MUSIC


Zobacz
wrona będzie głośno 1200 c jpg.jpg
"Teraz Ja!!!". Poznajcie Wronę - artystkę, która wygrała konkurs " Wydaj płytę z Będzie Głośno!"

Była współzałożycielką rockowego girls bandu Brain’s All Gone, z którym zagrała ponad 200 koncertów w kraju i za granicą. Jej solowa rozpoczęła się na początku 2018 roku, w momencie wypuszczenia singla Divide&Conquer, który był efektem współpracy z duetem DJ-ów z Californii - La Riots. - Myślałam, że w zespole będę już zawsze, a solowy projekt będzie poboczny, ale później coraz mniej grywałyśmy i postanowiłam się skupić na solowym projekcie - opowiadała w wywiadzie dla Czworki [POSŁUCHAJ>>>]

Sprawdź także:

Gdy trafisz na składankę "Będzie głośno"...

Nieprzeciętny 2018 Michał Brańka debiutuje w muzyce

Debiutancki album artystki ukaże się w listopadzie tego roku. Zanim będziemy mogli go posłuchać Wrona opowie o swoich piosenkach, muzycznych idolach oraz o tym, jak zeragowała na wiadomość, że Debbie Harry z Blondie słuchała jej piosenki.

***

Na audycję "Wszystko gra" - w środę (15.09), po godz. 9.00 - zaprasza Ula Kaczyńska.

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka muzyka elektroniczna

Czytaj także

"Z alfabetu muzycznego układam swoje frazy". Jacek Prościński o wh0wh0

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2021 13:00
Jacek Prościński jest od lat aktywny na trójmiejskiej scenie. W projekcie wh0wh0 doskonali indywidualny styl gry na perkusji. I w tej odsłonie wystąpi na Up To Date Festival, na Czwartej Scenie Czwórki. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Roziskrzony namiętnością Wrocław. Historia duetu Husky

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2021 14:00
W każdy czwartek w "Muzycznym Lunchu" zaglądamy za kulisy polskiej muzyki współczesnej i zdradzamy, jak powstały ulubione utwory słuchaczy Czwórki. Tym razem o piosence "Iskrzy, iskrzy" i historii duetu Husky opowiadają Patrycja Hefczyńska i Jacek Dojwa. 
rozwiń zwiń