Od hitów dance po nowości elektro

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2014 12:00
W piątek zaprosimy was na solidną porcję dobrej muzyki elektronicznej. Startujemy już o godz. 18.00.
W piątkowy wieczór potężna dawka muzyki
W piątkowy wieczór potężna dawka muzykiFoto: Glow Images/East News

Na dobry początek, już od godz. 18.00 do 19.00 audycja "Dobre Mocne - Lista pprzebojów Czwórki", a w niej utwory, które wybieracie w drodze głosowania. Zapraszają Mateusz Tomaszuk i Jan Kruczkowski.

Potem, od godz. 19.00 do 20.30, czas na "Covery samplery", czyli audycję dla wszystkich, którzy "znają to, co lubią i lubią to, co znają", a także dla tych, którzy przemierzając muzyczną przestrzeń często zadają sobie pytanie: "Czy gdzieś to już słyszałem?". W audycji pojawią się klasyki takich brzmień jak disco, rock, funk, soul i jazz oraz współczesne interpretacje w stylistyce house, hip hop, chillout/downtempo, breakbeat i trip hop. Na taneczną ucztę, czyli "Dancing", od godz. 20.30 do 23.00 zaproszą was Mariusz Infulecki i Michał Migała, w środowisku muzycznym znani jako DJ Infu i DJ Mig. Wszyscy spragnieni imprezowych numerów słuchacze poczują się usatysfakcjonowani.

Dzisiejszy wieczór, od godz. 23.00, zakończy Hubert Augustyniak i jego "Beat Blender". Tej nocy mamy dla Was niespodziankę w postaci fragmentu wspólnego występu naszego rodaka Rosa - właściciela wytwórni Addiction Digital i Brytyjczyka MC Conrada, który występuje na legendarnych już składankach Progression Sessions kultowej pośród fanów lżejszej odmiany muzyki drum'n'bass wytwórni Good Looking prowadzonej przez LTJ Bukema. MC Conrad od pewnego czasu występuje jako Con*Natural. Taki występ miał także miejsce podczas 9. edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka, a fragment występu został nam oficjalnie udostępniony przez obu artystów, by zaprezentować go słuchaczom dzisiejszej nocy.

Zobacz także: DJ-sety w Czwórce <<<

Na muzyczny piątkowy wieczór zapraszamy już 24 października, od godz. 18.00 aż do północy!

Czytaj także

Dźwiękowa anarchia na żywo: The Bloody Beetroots

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2013 08:00
Trzy lata temu, na Selectorze w Krakowie dali jeden z najlepszych występów, dziś będzie można przekonać się jak poradzili sobie w Lozannie. Zapraszamy na retransmisję koncertu The Bloody Beetroots.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Klimczyk: byłam muzycznym buntownikiem

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2014 11:30
Kasia Klimczyk, znana także jako "Lass", zyskała popularność dzięki pojawieniu się w jednym z telewizyjnych talent show. Wokalistka sama produkuje swoje utwory, pisze do nich teksty i komponuje je w sposób nieszablonowy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szymon "Stealpot" Folwarczny: nie boję się melodyjności w muzyce alternatywnej

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2014 12:00
Stealpot, czyli Szymon Folwarczny, po niemal 7 latach powrócił niedawno z nową, trzecią płytą "Days Made of Glass", na której można usłyszeć m.in. Natalię Lubrano. - Kolejne utwory będę publikował bardziej regularnie. Tylko dzięki temu mój projekt będzie mógł dalej żyć - mówi w Czwórce.
rozwiń zwiń