Aerobic, kalistenika, trening personalny. Ameryka dyktuje tempo

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2018 12:40
Serce światowego fitnessu bije w Ameryce. - Stamtąd przychodzą wszystkie mody, w tym największy hit ostatnich miesięcy, czyli kalistenika oraz obecny we wszystkich klubach trening personalny- opowiada Agnieszka Bonecka z "Body LIFE".
Audio
  • Jak zmienia się branża fitness i co będziemy ćwiczyć w 2019 roku? (4 bieg/Czwórka)
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: vectorfusionart/Shutterstock.com

Agnieszka Bonecka Gorącym trendem w fitnessie są zajęcia ze sztangą, które budują masę mięśniową całego ciała

99 procent Polaków, którzy chodzą do klubów fitness, nie zajmują się profesjonalnie sportem. Robią to, żeby się zrelaksować, fajnie poruszać i lepiej wyglądać - przekonuje gość Czwórki. - Zmienia się nasza postawa do aktywności fizycznej. Ludzie chcą ćwiczyć, chcą się lepiej odżywiać i chcą zdrowiej żyć - dodaje.

Ma to przełożenie na ofertę klubów fitnessowych. - Branża fit profesjonalizuje się. Kluby stają się coraz bardziej nowoczesne i wychodzą naprzeciw klientom - wymienia redaktor naczelna magazynu "Body LIFE". - Polki zawsze lubiły zajęcia taneczne, Polacy - trening funkcjonalny i crossfit. Do tego dochodzą konsultacje dietetyczne, które cieszą się coraz większą popularnością - mówi.  

Czytaj także
Ajthepolishamerican 1200.jpg
Ajthepolishamerican: mam dystans do siebie i do swoich filmów

Agnieszka Bonecka opowiada także o wspólnych zakupach z trenerem, treningach personalnych w małych grupach i fit-trendach na 2019 rok.

***

Tytuł audycji: 4 bieg

Prowadzi: Piotr Galus

Goście: Agnieszka Bonecka (magazyn "Body LIFE")

Data emisji: 7.10.2018

Godzina emisji: 10.13

kul/ac

Czytaj także

Kettlebells. Jak zostać mistrzem w tym sporcie?

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2017 15:55
Czwórka wybrała się do Nadarzyna, by wziąć udział w zawodach dla miłośników ćwiczeń z kettlami: Mistrzostwach Polski Pierwszego Kroku i Kettlebells Warsaw Cup. Sprawdziliśmy też m.in., jak skutecznie trenować z kettlami.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Beat of Speed. Trenuj na legalnym dopingu!

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2018 16:00
11 maja w warszawskim Centrum EXPO XXI, Andrzej Smolik, Xxanaxx, Pezet i Miuosh wraz z Joanną Jędrzejczyk, Karoliną Erdmann i Andrzejem Bogdałem wybili unikalny, sportowy beat - Beat of Speed!
rozwiń zwiń