Rich Tour w Szczecinie: Izak, Gimper, Rojo i inni

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2015 20:15
To już drugi dzień akcji Rich Tour! Youtuberzy kontynuują swój objazd Polski, a dziś zawitali na północ - do Szczecina. Całe wydarzenie odbywa się pod patronatem Czwórki.
Audio
  • Dziennikarka Czwórki Kasia Węsierska o ostatnich przygotowaniach do Rich Tour w Szczecinie (Nowiny Radiowej Czwórki)
  • Reporter Mateusz Kulik o atrakcjach Rich Tour w Szczecinie (Efekt: WOW/Czwórka)
  • Zdjęcia, autografy, emocje fanów i koncert Gimpera (Na bogato/Czwórka)
  • Podsumowanie Rich Touru w Szczecinie (Nowiny Radiowej Czwórki)
Gimper
GimperFoto: Screen z YouTube

Pełen skład Rich Tourowej ekipy to: Gimper, IsAmUxPompa, Izak, Mandzio, TheNitroZyniak i Rojo, a w trasie towarzyszą im ich przyjaciele i zaproszeni goście. Youtuberzy wczoraj byli w Poznaniu, gdzie dowiedzieliśmy się m.in., jak udał się "Overwatch hajsowników" i usłyszeliśmy historię hitu "Bombsite A", nagranego przez Mamiko z Gimperem i Izakiem.

Dziś podbili Szczecin - w programie był "Overwatch hajsowników" prowadzony na żywo przez Gimpera, fani mogli także zobaczyć detektywa Izaka w akcji!

Czytaj dalej
Mamiko.jpg
Gimper, Mamiko i DJ Roko - Rich Tour z Czwórką

Rich Tour jest inicjatywą, która powstała w odpowiedzi na wielokrotnie zadawane pytania, dlaczego imprezy youtubowe odbywają się tylko w nielicznych miastach Polski. Organizatorzy wydarzenia postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom i specjalnie dla miłośników YouTube'a wyruszyć w trasę po całej Polsce, w trakcie której odwiedzają aż 10 miast. Na miejscu będzie można m.in. spotkać swoich ulubionych youtuberów, zrobić sobie z nimi zdjęcie i zdobyć autograf, a przede wszystkim - świetnie się bawić.

Rozkład jazdy tegorocznej odsłony Rich Tour/grafika/Czwórka Rozkład jazdy tegorocznej odsłony Rich Tour/Czwórka

Na imprezach szykujemy dla swoich Słuchaczy mnóstwo atrakcji m.in. możliwość zgarnięcia Czwórkowych gadżetów. Podczas imprez w Krakowie (13 grudnia) i Warszawie (17 grudnia) uczestnicy będą mieli okazję odwiedzić plenerowe studio Czwórki, gdzie oprócz audycji na żywo przygotujemy ciekawe konkursy i animacje.

Gimper w swoich filmikach przekonuje, że nie toleruje internetowego hejtu:

Izak jest gamerem - w swoich filmikach gra w gry komputerowe:

***

Na kolejną odsłonę Rich Tour zapraszali Was Katarzyna Węsierska i Mateusz Kulik.

mat.pras./mg/tj

Czytaj także

"Topowa Dycha" - najsłynniejszy dekalog w internecie

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2015 09:29
Zaczęło się od "10 najgłupszych zgonów". Potem były filmy "10 najdziwniejszych praw na świecie" i "10 najgorszych dzieci w historii". Dziś youtubowy kanał "Topowa Dycha" subskrybuje prawie 118 tys. internautów.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Youtuber JDabrowsky zadebiutował w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2015 11:00
Hasłem przewodnim pierwszej audycji Janka Dąbrowskiego był Dzień Dziecka. Prowadzący opowiedział o najlepszych prezentach, wspomnieniach i marzeniach z dzieciństwa.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Arlena Witt uczy, jak mówić "po cudzemu"

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2015 12:50
- Ja nie wygarniam i nie piętnuję, tylko mówię to, co myślę - śmieje się Arlena Witt - blogerka, która w sieci dba o czystość języka polskiego, a także uczy Polaków jak poprawnie wymawiać angielskie słowa.
rozwiń zwiń