Karolina Borkowska - baba za kierownicą

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2014 16:00
- Czasami czuję, że tak źle jeżdżę, że gdybym była kierowcą w aucie obok, to bym sama się wysadziła z samochodu - mówi aktorka i fanka motoryzacji, Karolina Borkowska.
Audio
  • Karolina Borkowska opowiada o samochodach, a instruktor Kuba Bielak ocenia kto lepiej radzi sobie za kierownicą - kobiety czy mężczyźni (Czwórka/Piątek, piąteczek, piątunio)
Karolina Borkowska zagrała m.in. w serialu Na dobre i na złe
Karolina Borkowska zagrała m.in. w serialu "Na dobre i na złe"Foto: PAP/Stach Leszczyński

Karolina Borkowska grała m. in. w serialu "Na dobre i na złe", obecnie z powodzeniem prowadzi firmę PR i uwielbia samochody. Pasją zaraził ją tata, aktor Jacek Borkowski. - Od lat moją ulubioną marką jest Mercedes - mówi gość Czwórki. - Ale teraz zainwestowałam w… moskwicza. Po małym liftingu będzie jak znalazł.

Aktorka opowiedziała także o swoich spotkaniach z policjantami z drogówki, które nie zawsze kończyły się wysokim mandatem. - Prawo jazdy mam od dawna i sporo jeżdżę po mieście, ale tak jak każdy miewam gorsze dni - przyznaje Karolina Borkowska.

W studiu pojawił się też Kuba Bielak, instruktor, który podpowiedział, co zrobić, by na drodze nie stanowić zagrożenia dla innych uczestników ruchu. Posłuchaj nagrania z audycji.

***

Tytuł audycji: Piątek, piąteczek, piątunio

Prowadzący: Filip Chajzer
Goście: Karolina Borkowska, aktorka i Kuba Bielak, instruktor bezpiecznej jazdy

Data emisji: 7.11.2014

Godzina emisji: 16.00

(kul/bch)

Czytaj także

Jakie samochody kręcą Piotra Adamczyka?

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2013 11:17
Znany aktor pała ogromną miłością do aut zabytkowych, którymi często porusza się na planie serialu "Czas honoru". - Samochody były moją pasją od dziecka - opowiada Adamczyk w "Czwartym wymiarze".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jaś Fasola nie kupi nigdy porsche

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2014 12:13
Brytyjski aktor Rowan Atkinson znany z roli Jasia Fasoli ma słabość do superszybkich samochodów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mateusz Damięcki: mam chyba za dużo empatii

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2014 16:30
Aktor Mateusz Damięcki znany jest widzom m.in. z filmu "Kochaj i tańcz" (2013, reż. Bruce Parramore), ale także z teatralnych scen. Prywatnie Damięcki dał się poznać jako pasjonat podróży i człowiek od zawsze ciekawy świata.
rozwiń zwiń