Małgorzata Ohme: życie kocha nas z wzajemnością

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2016 14:10
Energia i szczery uśmiech to znaki firmowe kolejnego gościa "Absolutnie niepoważnych". - Pochodzę z takiego domu, w którym było dużo śmiechu - Małgorzatą Ohme.
Audio
  • Małgorzata Ohme podaje przepis na szczęśliwe życie (Absolutnie niepoważni/Czwórka)
Małgorzata Ohme należy do najpopularniejszych polskich psychologów. Wykłada w warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, a jej konikiem jest psychologia dziecięca i psychoterapia rodzinna
Małgorzata Ohme należy do najpopularniejszych polskich psychologów. Wykłada w warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, a jej konikiem jest psychologia dziecięca i psychoterapia rodzinna Foto: PAP/Ireneusz Sobieszczuk

Psycholożka i dziennikarka na antenie Czwórki zdradza swój przepis na szczęście i przekonuje, że do życia stara się podchodzić "intensywnie i sprawczo".

- Zawsze mówię, że życie nas kocha z wzajemnością. Jeśli my kochamy życie, to ono nam to oddaje. Kiedy zaczyna pojawiać się u mnie myśl, że jest gorzej, staram się zrobić coś, żeby rzeczywistość była lepsza, sprawiam sobie przyjemności, np. biegam - mówi Małgorzata Ohme.

Radzi też, co robić, by dobrze zacząć dzień, wyjaśnia, dlaczego woli telewizję od radia i zdradza, co sądzi o szkoleniach dotyczących podrywania dziewczyn.

Małgorzata Ohme z prowadzącymi audycję Małgorzata Ohme z prowadzącymi audycję

***

Tytuł audycji: "Absolutnie niepoważni"

Prowadzą: Mateusz Tomaszuk i Janek Kruczkowski

Gość: Małgorzata Ohme (psycholożka, dziennikarka)

Data emisji: 7.04.2016

Godzina emisji: 9.00

mg/kul

Czytaj także

Hipochondria - jak chorować z rozmachem?

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2015 08:30
Filip Chajzer otwarcie przyznaje, że jest hipochondrykiem i zdradza sprawdzone patenty na to, jak chorować, żeby skupić na sobie uwagę całego świata.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polak w sieci. "Jesteśmy pokoleniem ekranów"

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2016 16:50
- Ilość danych produkowanych przez ludzkość podwaja się co półtora roku - mówi Paweł Wieczorek z SWPS. - Żeby z tego korzystać i nie zwariować należy opanować umiejętność segregowania treści.
rozwiń zwiń