Klaudia Antos i Michał Kalcowski. Przez życie tanecznym krokiem

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2016 11:30
- Przygoda z tańcem zaczęła się u nas od teledysków. Oglądaliśmy i tańczyliśmy razem z Michaelem Jacksonem i Missy Elliott. To, co kiedyś było zabawą, z czasem stało się sposobem na życie - mówią młodzi tancerze, Klaudia Antos i Michał Kalcowski.
Audio
  • Klaudia Antos i Michał Kalcowski o tanecznej pasji, miłości i planach na przyszłość (Absolutnie niepoważni)
Klaudia Antos i Michał Kalcowski opowiadają o tym, jak taniec zmienił ich życie i co jest ich największym zawodowym marzeniem
Klaudia Antos i Michał Kalcowski opowiadają o tym, jak taniec zmienił ich życie i co jest ich największym zawodowym marzeniemFoto: Czwórka

Swój talent zaprezentowali szerszej publicznośći w jednym z popularnych telewizyjnych talent show. Potem m.in. wystąpili w teledysku u Dawida Kwiatkowskiego. - To był klip kręcony na potrzeby serialu "Szkoła". Świetna przygoda i kolejne zdobyte przez nas doświadczenie - wspominają goście Czwórki. 

Michał Kalcowski Moja mama jest intruktorką tańca i fitnessu. Kiedy byłem mały brała mnie ze sobą na zajęcia i tak oto zamiast na placu zabaw, wychowywałem się na sali treningowej.

Klaudia Antos i Michał Kalcowski przyznają także, że telewizja odmieniła ich prywatne życie. Co stało się na planie programu i czy umiejętności taneczne idą u nich w parze ze zdolnościami wokalnymi - dowiesz się słuchając nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: "Absolutnie Niepoważni"

Prowadzą: Janek Kruczkowski i Mateusz Tomaszuk

Goście: Klaudia Antos i Michał Kalcowski (tancerze)

Data emisji: 20.10.2016

Godzina emisji: 9.05

kul/jsz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Agnieszka Kaczorowska: marzę o musicalu

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2015 12:30
- W tańcu interesuje mnie nie tylko technika, ale też to, że mogę włożyć do niego duszę i zrobić show. Wykorzystuję to w "Tańcu z gwiazdami" i w moim nowym internetowym projekcie - mówi Agnieszka Kaczorowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Karina Zuchora. Jej miejsce jest w kuchni!

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2016 12:00
- Kiedyś biegałam po bieżni, dziś latam między garnkami z poparzonymi rękami - deklaruje Karina Zuchora, była lekkoatletka, obecnie szef kuchni.
rozwiń zwiń